Son Günlerin En Moda Dieti

alevgoral

Yeni Üye
Üye
Son Günlerin En Moda Dieti
boswellia bitkisi hapı bromelia bakımı
Arkadaslar diyetisyenim iki hafta once iki tane bitki hapı onerdi.Hemen eczaneden aldım .Bu arada boyum 160 cm kilom 78 .Herbirinden gunde 2 ser tane almaya basladım doktorumun onerdigi gibi.Bitkilerin adı Bromlain ve Bowellia Serrata.Bir kac firmanın var bu urunler ben ikisini aynı markanınkini aldım.Neyse reklam yapmak istemiyorm,siz istediginizi alın.İkinci haftam bu ve suanda 71kiloyum.Yalnız iki seye dikkat etmemi soyledi doktorum birincısı:Hep aynı saatte yemek yemek,ogun atlamamak.
ikincisi:sofradan doymadan kalkmak,bir tabak ve bir cesit yemek veaksam saat yediden sonra sadece meyve yemek.bitkilerden ka tablet aldıgımı asagıda yazıyorum umarı hepinizin isine yarar
bromelain:2*1 sabah aksam yemeklerden sonra
boswellia serrata:2*1 sabah aksam :melek:

Ce: Son Günlerin En Moda Dieti

kilo vermeye ihtiyacım yok ama eşim için sorucam..bir yan etkisi varmı?2*yazmışsın anlamadım 2 tabletmi alıyorsun 2 sabah 2 akşam mı?mümkünse fiyatınıda yazarmısın?

Herbirinden 2ser tane alıyorum ,nautilus eczanesinden aldım ben fiyatlarını hatırlamıyorum aa toplam 70 milyon civarıydı ikisi ,amerikan firması adıda sanırım naturallife olması lazım

boswellia serrata v bromelain bitkilerini bende kullanıyorum,inanılmaz iyi geldi.uc haftada tam 11 kilo verdim.ben naturallife ın urunlerini aldım,acaba sizin kullandıgınızlan aynımı?bu amerikan firmasıymıs .Neyse firmanın adını soylersen cok sevinirim

Geri