Sülfatsız ve parabensiz şampuan önerileri ariyorum

• Konbuyu başlatan Aycankrktk
  • Başlangıç tarihi
A

Aycankrktk

Forum Okuru
Sülfatsız ve parabensiz şampuan önerileri ariyorum

Sülfatsız ve parabensiz şampuan melek kadınlar kulübü sülfatsız ve parabensiz şampuan önerileri forum'da.​

Hanımlar ben şampuan arayışı içindeyim. Merakla sülfatsız ve parabensiz şampuan önerilerinizi bekliyor olacağım. Gerçekten acaba piyasada sülfatsız ve parabensiz şampuan var mı valla ben bebek sampuanlarina bile güvenesim yok doğrusu. Saçlarımda çok hassas dökülmeler çok doğumdan sonra daha çok olmaya başladı bu. Gerçek kullanıcı önerilerine ihtiyacım var. Head and sholders sampuanina güvendim birkaç ay kullandım ama nafile.

images (2).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Bir şampuan kullanmaya başladığınız zaman mutlaka yaklaşık olarak 1-2 ay kullanmak gerekiyor. Bir şampuanı iyice araştırın ki sonuçta saçlarınızda deneyip göreceksiniz araştırıp iyice şampuan hakkında bilgi edindikten sonra kullanmaya başlayın derim. Sülfatsız ve parabensiz şampuan derken doğal botanik bitkilerin yağları ve özlerini içeren sampuanlardir. Sülfatsız ve parabensiz şampuanlar özellikle saça hassas şekilde yaklaşıyor yıpratmıyor. Temizlenmenin dışında derinlemesine bakım sağlıyor. Dilerseniz aşağıdaki listeye bir göz atın. Şampuan dışında arada bir saç detoksu yapmalısınız mutlaka saç bakım maskeleri yaptirmanizda fayda var. Tek başına şampuan yeterli olmuyor maalesef.

"Sülfatsız ve parabensiz şampuan önerileri"​

• Nutricia sülfatsız tuzsuz keratin özlü şampuan
  • LyonarAt kuyruğu şampuan
  • DPTuzsuz Şampuan cam terebentin
  • KuafTuzsuz Şampuan
  • Bio Keratin GoldBio Tuzsuz Şampuan
Bu şampuanlar çok sık tercih edilen şampuanlar. Trendyol Hepsiburada gibi sitelerden de bir bakıp takip edebilirsiniz indirime giren ürün olduğunda alabilirsiniz. Arkadaşım dilerseniz aşağıdaki linkten "şampuan secimi nasıl olmalı" yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Geri