Sürtünme ile ilişki yaşayanlar sevgilim hamile mi bakire daha

• Konbuyu başlatan Lunargod
  • Başlangıç tarihi
L

Lunargod

Forum Okuru
Sürtünme ile ilişki yaşayanlar sevgilim hamile mi bakire daha
Merhabalar sevgilimle dün ayakta kıyafetlerimiz varken sürtündük kıyafetler (bende pantalon ve iç çamaşırı sevgilimde pantalon ve iç çamaşırı) kesinlikle boşalma yaşamadım penisim de yana yatıktı yani sevgilimin vajinasının ucuna değdirmedim fakat sevgilim bugün karnının ağrıdığını söyledi çok korkuyor ilk defa böyle birşey yaşadık ikimizde bugün tarih 06.01.19 normalde 10.01.19 gibi adet olması gerekiyormuş bu karın ağrısı gebelikle ile ilgili değildir değil mi lütfen içimizi rahatlatın yaşımız 17 ve sevgilim bakire

Selamlar Lunargod, sevgiliniz tamamen psikolojik olarak bu belirtileri hissediyor. Bunlar tamamen adet belirtisi. Hamile kalacağını kesinlikle düşünmüyorum. Sürtünme olsa çok düşük ihtimal ile belki diyebilirdik ama bu şekilde kesinlikle hamile kalınmaz. Hamilelik bu kadar basit bir şey değil malesef. Rahat olun sıkıntı yapmayın kesinlikle hamile değil göreceksiniz zaten. Ha bu arada sevgiliniz bu psikolojik durumu " hamilemiyim " şeklinde devam ettirecek olursa ve devam ederse, adeti gecikecektir korkmayın.

merhaba sevgilimle sürtünme olarak ilişkiye girdik ben boşaldım fakat üstümde boxer pantolon sevgilimde ise iç çamaşırı ve pantolon vardı bende genetikal bölgeye sürtmeye devam ettim hamile kalırmı

merhaba ben sevgilimle ayakta sürtünmeyle ilişki yaşadık ben boşaldım fakat üstümde boxer ve pantolon sevgilimde iç çamaşırı ve pantolon vardı ve o an devam ettik genetikal bölgeye sürtymeye hamile kalabilir mi

Geri