Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

bende istiyorum bende bende bende:D

benim burcum başak nişanlımın akrep sayılarım 2-19-21

şimdiden çok çok teşekkürler

iyi günler banada bakarmısınız ben hep mutsuzmu olacagım eşimle nerde tanışacagım yinemi mutsuzluk var bakarsanız sevinirim sayılar 16 15 3 adım tugba teşekürler

Durumunu kötü birşeymiş gibi büyütüp kendi içine kapanma sakın ve kendini herşeye hazırla büyük düş kırıklıklarına uğrama.Sanki zamanla evlilik seni korkutmuş.Öncelikle aradığın kişinin nasıl biri olmasını,karakter özelliklerini kafanda belirlemelisin.Ancak böyle kendi eşini bulabilirsin.Daha önce önemsemediğin kişi ya da olaylar senin açman gereken kapının anahtarıdır.bunu sakın unutma.Yakın bir zamanda evlilik yok sanırım ama bir ilişki yaşaman söz konusu.

banada bakarsanız çok memnun olurum benim burçum yay nişanlım yengeç sayılarım 10 22 70 şimdiden teşekkürler :)

bende istiyorum bende bende bende:D

benim burcum başak nişanlımın akrep sayılarım 2-19-21

şimdiden çok çok teşekkürler

Canım senin doğanda var zaten romantiklik.romantik bir insansın ve bunu nişanlına da yansıtıyorsun.Önceden aşk hayatında büyük bir sıkıntı yaşamışsın ama geçmiş.Sevgiline dört elle sarıl ve kendin gibi olmaya devam et. Fakat hilekarlığa başcurup,bencil davranırsan kesinlikle kaybedersin.
Küçük bir hatasının ve bir başkasının herhangi bir şekilde hayatına girip aşkını mahvetmesine izin verme dikkatli ol!!! Sevgilini haksızmış gibi gösterip bir kız hayatını mahvetme planlarında! Bir şeyi gözlerinle görsen dahil sevdiğine de sorup hareket et. yargız infaz yapma yani.

:haha:merhaba,ben yeni geldim aranıza.benim burcum oğlak sevgilimin burcu koç.1,5,12.ben seviyorum onu o da beni seviyor ama bu ilişki için ben ondan dah çok şey yapıyorum.onun korktuğu bir şeylr var sanki.bi geleceğimiz olup olmayacağı belli değil zor gibi ama imkansız değil.bana güzel şeyler söylersin umarım çünkü güzel olmasını istiyorum o da istiyor

iyi günler banada bakarmısın genel olarak evlilik iş gibi konularda şimdiden teşekürler sayılar 25 4 16

merhaba ben de ilişkim için baktırmak istiyorum ilişkimin iyi gitmesi için neler yapmalıyım? ben ikizler o balık sayılar 14 23 75

asgimsin benim icinde bak bakalim ne var ne yok genel anlamda istyiorum,benim burcum akrep esimin balik,,sayilarim 3,6,25
tsklerrrrrrrrrr

banada bakarsanız çok memnun olurum benim burçum yay nişanlım yengeç sayılarım 10 22 70 şimdiden teşekkürler :)

B
u sıralar ilişkinde dengesizlikler yaşayabilir, düş kırıklıklarına uğrayabilirsin.önemli olan gerçek ihtiyaçlarını belirleyebilmen,davranışta bulunurken biraz daha sakin olabilmendir..Davranışların kendini kabul ettirme yönünde olmamalı tam tersine başarını güçlendirme yolunda olmalı.Dengesizlikler görülse de aşk hayatında iş hayatında iyiye gidecek.Maddi anlamda bir rahatlama söz konusu.Başarılarını daha da güçlendirmen için tutumlu olmanda fayda var..

:haha:merhaba,ben yeni geldim aranıza.benim burcum oğlak sevgilimin burcu koç.1,5,12.ben seviyorum onu o da beni seviyor ama bu ilişki için ben ondan dah çok şey yapıyorum.onun korktuğu bir şeylr var sanki.bi geleceğimiz olup olmayacağı belli değil zor gibi ama imkansız değil.bana güzel şeyler söylersin umarım çünkü güzel olmasını istiyorum o da istiyor

Merhaba.. Birkaç kere çıktı söyleyemeden edemicem. Canım sen sanki bir olayda (aşk,iş.. vs) altından kalkamayacağın bir işe kalkışmışsın.Ne kadar inat edersen o kadar aleyhine gidecekmiş gibi.. İnat etmek yerine bişeyleri düzeltmede değişik yollar denemelisin.Yani bu demektir ki korkuyorsa üstüne gitmek yerine korkmamasını sağlamalısın.Eğer bunu aşka yorarsak böyle. Diğer türlü moralini bozacak birşeyler görünmüyor. Ayrıca çevrenden hiç beklemediğin bir davranışın yüzünden taktir göreceksin ve buna çok şaşıracaksın.Dostlarınla dertleşip beraber planlar yapacaksınız. parti,yemek gibi.. ve bu sana çok iyi gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri