Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Ben sevgilimden yeni ayrıldım bana dönecek mi? 2 15 36

selamlarrr canımm banada bakarmısın evlilik hayat yaşam veee bebiş için ben aslan eşim kova burca rakamlar 4 - 12 -48 öpüldün fıstıkkkkk

Canım parasal yönden bir hakettiğini alamama durumu var ya da olacak bu sizi çok üzecek. hayatınızda olumsuz değişiklikler de olabilir ama bunun getirdiği yeniliklerle çok mutlu olacaksınız eşin ve sen.. Dikkatsizlik en büyük hatan olaylara ve işine daha çok odaklanmalısın.
Sanırım bu kişi komşun..Bu kişi ile ciddi bir münakaşa yapmışsın ama aranız iyiye doğru gidiyor.
Bebeğin ayağıyla ilgili bir problem var.büyük bir sorun değil ama her çocukta olur. Sağlığı ile ilgili başka bir sorun yok şimdilik.

Merhaba :)
Ben daha önce baktırmıştım..ve güzel şeyler söylemiştiniz..belkide yine güzel şeyler duymaya ihtiyacım var..bana tekrar bakabilir misiniz?
İlişkim hakkında baktırmak istiyorum..daha iyi olması için ne yapmam gerekiyor..ben başak burcuyum..erkek arkadaşım yay(22 Kasım..bazı yerlerde akrep bazı yerlerde yay burcu olarak geçiyor)...tuttuğum rakamlar 7, 22, 33,
ilginize şimdiden teşekkür ederim..başarılarınızın devamını dilerim :)
sevgiyle ve hoşçakalın

Bolluk ve bereket içinde olacağın bir dönem yaklaşıyor.
İlişkinde de yürümeyen birkaç bişey var. eğer halletmezseniz ilişkiniz bitme noktasına gelebilir.Eleştriye pek açık değilsin bu nedenle seninle açık açık konuşamayabiliyor bu huyunun üzerinde durmalısın. Birbirinize olan bağlılığınız aslında çok iyi..Birbirinizi tamamamlıyorsunuz nerdeyse. Çok mutlu günler sizi bekliyor canım..
İş hayatında ya da başka bir alanda biri seni ahlaksız bir işin bir parçası olarak kullanma planları yapıyor dikkatli olmalısın sana gelebilecek teklifi ve teklifi yapan kişiyi iyice araştırmalısın.görüşlerini söylediğinde ise bu insandan büyük bi saldırıya uğrayabilirsin. ama hiç birşey yapamaz.. ve çok yakınlarında sözünü tutmayan bir kişi daha var.

merhaba bana da bakarsan sevinirim benim burcum basak esimin koc. sayilarim 2-6-10 esim maddi sikinti icin de düzelme var mi ,bir de ben is bulabilecekmiyim?

İş konusunda çok kararlıymışsın ama zamanla düşmüş olduğun umutsuzluk kararlılığıını bastırmış bir an önce ayağa kalkmalı ve ne yapmak istediğine karar vermelisin. bunun için dostlarından,çevrenden yardım almalısın.İyi bir çevre var önünde. eğleneceğin bir çevre.ben bunu iş hayatına yoruyorum.
Eşin ile maddi sıkıntılar dolayısı ile tartışabilirsin sinirleriniz çok gergin. öyle büyük bir olay yok. 3. bir kişi veya eşindeki bozukluk vs... eşin ile ilgili başka bir zaman bir rakam yaz ben tekrar bakıcam canım:)

iyi günler bana evlilikle ilgili bakarmısınız eşimle görücü üsulumu tanışacagım evlilikte mutlu olacakmıyım sayılar 16 52 13 şimdiden teşekürler

İş hayatında şimdikinden daha yüksek bir pozisyonda başlayacaksın.
Herhalde görücü usulü ile olucak ama bilmiyorum nasıl anlatılır sen pek istemeyeceksin sanki. aklından geçenleri fazla kimseye anlatmamalısın bazı insanlar iyi niyetini kötüye kullanabilir.Geçmişte yaşadığın sevdiğin insanla ilgili kötü bir anı var ve bunu unutamıyorsun.. bir an önce unutmalısın her insan aynı değildir. Sanki evlilik hayatında dilediğin kişi ile evlenmen için biraz savaş vermen gerekecek. buna yoruyorum.. herşey gönlünce olsun canım.

Ben sevgilimden yeni ayrıldım bana dönecek mi? 2 15 36

Canım sende sanki biraz ilişkide baskın taraf yani üstün taraf olma duygusu var. bu sana biraz zarar veriyor. İlişkinizde bir üçüncü kişi var senin ya da onun tarafında. fesat bir kişilik değil. sadece aşık ve kimseye bir zararı yok. zarar vermeye niyeti yok yani. bütün bunlara rağmen mutlu bir yol var önünüzde hemen olmasa da dönecek diye umuyorum. biraz da senin kendini süzgeçten geçirip hatalarını araman ve eğer ki hayalıysan mücadele vermen gerekiyor..!

Çok çok teşekkür ederim :)
Güzel günler dileğiyle..

Canım parasal yönden bir hakettiğini alamama durumu var ya da olacak bu sizi çok üzecek. hayatınızda olumsuz değişiklikler de olabilir ama bunun getirdiği yeniliklerle çok mutlu olacaksınız eşin ve sen.. Dikkatsizlik en büyük hatan olaylara ve işine daha çok odaklanmalısın.
Sanırım bu kişi komşun..Bu kişi ile ciddi bir münakaşa yapmışsın ama aranız iyiye doğru gidiyor.
Bebeğin ayağıyla ilgili bir problem var.büyük bir sorun değil ama her çocukta olur. Sağlığı ile ilgili başka bir sorun yok şimdilik.
CANIMCIMMM ÇOK SAĞOL DA BENİM BEBİŞ DAHA YOK İSTİYORUS ONU SORMUŞTUM...
AYY OKURKEN Bİ KÖTÜ OLDUM OLURSA Bİ PROBLEM Mİ OLACAK ANLAMADIM CANIMMM NOLUR BİŞİ SÖLEE:kiss:

CANIMCIMMM ÇOK SAĞOL DA BENİM BEBİŞ DAHA YOK İSTİYORUS ONU SORMUŞTUM...
AYY OKURKEN Bİ KÖTÜ OLDUM OLURSA Bİ PROBLEM Mİ OLACAK ANLAMADIM CANIMMM NOLUR BİŞİ SÖLEE:kiss:

bebeğin ayağı ile sorun var demek ki olacak. ben hani ufak bi kırık gibi bişeyler anlatmaya çalıştım.Eğer çocuk yoksa ne şekilde bir rahatsızlık olacağını anladım ben. benim yiğende de vardı. ortapedik ayakkabı ile 1 aydan kısa bir sürede geçti. sorunu da şuydu: kasları daha gelişmemişti ayağında ufak bir yamuklukta demiyim korkarsın şimdi ufak bişey vardı geçti. tabi ne olacağını Alah bilir.

merhaba ben kızımın davasını sormak istiyorum parası gelecek mi? bir de benim için bakarsanız? genel sevinirim evlilik varmı ufukta:) 24 65 35

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri