Taylan kümeli yeşil çay süt diyeti yapanlar var mı?

B

bahargibi

Forum Okuru
Taylan kümeli yeşil çay süt diyeti yapanlar var mı?

Taylan kümeli yeşil çay süt melek kadınlar kulubü taylan kümeli yeşil çay diyeti forum'da.​

Merhabalar yeşil çayın zaten kilo verdirdiğini biliyorum ama hatta bir ara yeşil çay içerek zayıflayabilmiştim ama devam etmedim ve eski kilolarıma geri döndüm. Pek dikkat ettiğim de söylenemez aslında. Ama bu Taylan Kümeli yeşil çay süt diyetini merak ediyorum. Yapıp kilo veren var mı gerçekten bu diyetle. Ne kadar süre uyguluyoruz? Ne kadar kilo verdiriyor. İçerik ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Merhaba
Taylan Kümeli ünlü bir diyetisyen. Verdiği yeşil çay süt diyeti ile 3 günde 3 kilo verebileceğinizi iddia ediyor. Bu diyet 3 günlük bir diyet. 3 günde de uygulamanız gereken ayrıntılar var. Hemen diyetin içeriklerine geçelim dilerseniz.

''Taylan Kümeli yeşil çay süt diyeti nasıl yapılır''​

1. gün:
İlk gün 8 bardak sıcak suya 3 hazır poşet ya da 4 yemek kaşığı yeşil çayı ekliyoruz demliyoruz sonrasında bir fincanın yarısına demlenen yeşil çayı ekliyoruz kalanına süt ekliyoruz.

2. gün:
Bu gün yumurta günü olarak geçiyor. Sabah kahvaltıda 2 yumurta haşlanmış olarak tüketmeniz daha iyidir. Yanında bolca salatalık yiyebiliyorsunuz. Kahvaltıdan 2 saat sonra avakado cevizle birlikte tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinde yumurta 1 taneye düşüyor.

3. gün:
3. gün de ilk gün ki gibi yeşil çay süt karışımını yapıyorsunuz. Bu denilenler haricinde bir şey yemeyeceksiniz ama. Dilerseniz buradan diyeti sahibinden ayrıntılarıyla dinleyebilirsiniz.

Yeşil çay ile zayıflamak isteyenler mutlaka bu yazımıza da bir göz atın. ''Yeşil çay diyeti nasıl yapılır'' uygulaması hazırlaması sizden hadi bakalım hanımlar.

Geri