Temiz Ev Kadını Nasıl Olunur?

Ben geldim kimse yokmu???
Mügü nuran selin nerelerdesiniz bi ses verin
günaydın gene yoğunum ya ben
geçen gün köye gittik erkek kardeşime kız bakmaya geldik saat 5
yemek yedik annem bizdeydi çay demledim içtik dedi beni ev bırakın eşim bıraktı bende çamaşır makinesi çalıştırıldı ve dizi izledim hercayi dizisini tabi reklamlarda çamaşır serdim tekrar bir el beyazları atım makinaya ve kızım dedi anne abla gil geliyor geldiler saat 1 yattık saat 3 sabah kaktık kahvaltı yapıldı tabi ben o arda iş görüyorum akşam görümcemin kızını kınası vardı gidildi
bu günde düğün var adıyamanda hep birlikte gidilecek :zonked: :ohh:

günaydın gene yoğunum ya ben
geçen gün köye gittik erkek kardeşime kız bakmaya geldik saat 5
yemek yedik annem bizdeydi çay demledim içtik dedi beni ev bırakın eşim bıraktı bende çamaşır makinesi çalıştırıldı ve dizi izledim hercayi dizisini tabi reklamlarda çamaşır serdim tekrar bir el beyazları atım makinaya ve kızım dedi anne abla gil geliyor geldiler saat 1 yattık saat 3 sabah kaktık kahvaltı yapıldı tabi ben o arda iş görüyorum akşam görümcemin kızını kınası vardı gidildi
bu günde düğün var adıyamanda hep birlikte gidilecek :zonked: :ohh:
Kız bu ne hepsi bi araya gelmiş ben yoruldum okurken günaydın canım hayırlı olsun beğendiniz mi kızı hayırlı yolculuklar

koca bir leğen çamaşır beni bekliyor çiçeklerim susamış onları sulayacağım yaparsam yazarım ya hiç yapasım yok :a038:
Ben 20 gündür hastayım hele 2 gündür daha kötüyüm mide bulantısı baş ağrısı sanki mideme taş var halsizlik mide yanması dr başka bölüme gönderdi ama oraya gidene kadar iyi olurum geç verdiler randevuyu iş yapamam yani

Ben 20 gündür hastayım hele 2 gündür daha kötüyüm mide bulantısı baş ağrısı sanki mideme taş var halsizlik mide yanması dr başka bölüme gönderdi ama oraya gidene kadar iyi olurum geç verdiler randevuyu iş yapamam yani
gecmis olsun tam çamaşır katlayacaktım komşu geldi kahve içmeye kaldı öyle kaldı şimdi katlayayım bari :gathering::kahve:

Geri