Teyzesinin kuzusuuuuuuu:D

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Teyzesinin kuzusuuuuuuu:D
Umut Emir'in hangi olayını anlatayım size bilmiyorumm:)

1) 2,5 yaşındaki yeğenimi kreşten sonra (17:00) annesi çalıştığı için servisi bize bırakıyor.. Sırf gülmek için işim yoksa direk eve gidip onunla stres atıyorum inanın:D

Birgün Mutfakta ona yemek ısıtırken Umut'un sesinin çıkmadığını farkederek salona doğru kontrol etmek için yöneldim.. Antrede duran bebek arabasını itekleyerek önce salona almış. Gördüğüm şey hayret vericiydi, bebek arabasının içinde oturmuş şekilde buldum onu... Buna şaşırmayın evde ikimizden başka kimse yoktu ve onu arabaya oturtan da ben değildim...

Önce evde birinin olduğundan korktum.. Ama kimse olmadığını anladıktan sonra, onu aşağı indirip salon kapısının arkasına saklanıp nasıl bindiğini görmek istedim...

Umut Emir, önce arabasını 2 kişilik koltuğun yanına getirip aynı hizaya koydu.. Sonra önce koltuğa ordanda arabasına geçtiii ve oturdu.. :piha:

2) Bazen akşam hava alsın diye bahçeye çıkartıyorum onu... Hadi addaaaa saati geldiii diye bağırıyorum.. Uçuyor havalara... veeeeeeeeee
anneanneye dönüp, uslu dur sana mama alıp geleceğim diyor:piha:

3) Birgün buzdolabının önünde yakalatım onuu... Eliylede engelliyordu bakmayım diyyee.. Ne var oğlum orda dedimm.. Pııyytt (pırt) vay açmaaaaa dedi...
Hay Allahım pıyytt neydi acaba:D Nihayet Buzdolabını açtırdım... Pıyyt dediği şey Annemin deodorantıydı:D Sıktıkça gelen sesleri öyle algılamış demekki:laugh: Ama neden buzdolabına koyma gereğini duyduğunu anlayamadım hiç...

Aklıma geldikçe eklemeler yaparımm... Düşününce hepsi gelmiyor aklıma:)

Allah bağışlasın canım tam sevilecek yaşta yeni dillendikleri zaman çok tatlı oluyorlar Bahtı yolu açık olsun:)

:hhh: maşallahh çok zeki ozamannn ufaklık. rabbim aklıyla yaşatsın yaa çok severim ben böle çocukları yaaaa. maşallah diyelimde rabbim nazarlardan saklasın darısı bize :deli:

Canm aynı yaşta benimde yeğenim var nasıl sevildiğini çok iyi anlıyorum senin gbı bende çıldırıyorum onun için:D:DMaşallah Allah'ım nazarlardan korusun hepsini..

Hastayım rahatsız olmayım diye annesi getirmiyor... 1 hafta oldu.. Nasıl özledim... Gözlerimde tütüyorr... Dün özledim teyzeye nezaman geleceksin dedim...
" Boyamam vay yayın geliyim" dedi :D

Benzer Diğer Konularımız !

Geri