tüm MODLARIN ve D.MODLARIN dikkatine!!!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
tüm MODLARIN ve D.MODLARIN dikkatine!!!
sürekli uyarılara rağMen hala sebebini bilmediğimiz bir şekilde bazı arkadaşlarımız konu tekrarlarını üye ihbar bölümüne yapmaktadır.bunu yapan yetkili arkadaşları defalarca uyarmamıza rağmen bunu ısrarla sürdürüp devam etmektedirler.

üye ihbar bölümü henüz hiçbir yetki almamış üyelerin ihbarda bulunmak istediklerinde yararlanabilecekleri bir bölümdür.lütfen artık site içerisinde bazı bölümlerin yerlerini iyice belirleyelim ve gereken konuları gereken yerlere açalım... yetkili kişilerin ihbar da bulunacakları yer (demekki forum tam olarak incelenmemekte) ilgili bölüm:burasıdır

https://www.meleklermekani.com/admin-ve-mod-odasi/22225-ihbar-bolumu.html

bu konuda gereken hassasiyetin gösterilmesini tüm yetkili kişilerden bekliyorum...

M.M yönetiminden EceLİN

Cevap: tüm MODLARIN ve D.MODLARIN dikkatine!!!

Ecelin adminim sarf ettiği her kelimeye harfiyen katılıp imzamı atıyorum.

arkadaşlar defalarca konuşuldu sitemizde yöneticilerimiz için özel bölüm var ve o bölümde herşeyin ilgili konusu var ihbar konusundan tutunda üye ban sebebi konusu bile var.Biz adminlerin inanın işleri çok yoğun başımızı kaşıyacak zaman bulamazken ve daha önemli sorunlara çözüm ararken sizlerin msn üzerinden verdiği konu tekrarı linkleri bizim için zaman kaybı oluyor.

dip not: msn üzerinden bildireceğiniz acil ihbarlar( + 18 lik metin yada resim,indirme program ve küfür içerikli konu ve Türk aile örf ve adetlerine aykırı google tarafından yayımlanması tamamen yasak olan) konuları msn üzerinden bildirebilirsiniz, oda anca ihbarı edipte ihbarın her hangi bir admin ve konu taşıma yetkisi olan yönetici tarafından henüz görülmediğine kanaat getirdikten sonra.

keyifli forumlar dilerim

RüYaM

Cevap: tüm MODLARIN ve D.MODLARIN dikkatine!!!

- Daha önce defalarca anlatılmasına rağmen; yetkililerin sitedeki herhangi bir aksaklığı, konu tekrarını ya da kural hatasını ihbar ederken -üye ihbar bölümünü- değil, ADMİN - MOD odasındaki ihbar bölümünü kullanmaları ve artık bu uyarıyı tekrar tekrar yaptırmamaları,

Arkadaşlar 08.08.08 tarihinde yapılan toplantı raporunda da yazdığı gibi yetkililerin dikkat etmesi gerekiyor. Admin-Mod odası süs için açılmış bir oda değil ki. herkes uyuyorsa kurallara sizin de uymanız lazım. Ben hatırlıyorum ki bu uyarı daha önce 2 kez daha yapılmıştı. Biri dünkü toplantının raporunda da kayıtlı. okumayan arkadaşlar için bir kere daha kopyaladım.. Bu sitenin kuralları var lütfen uyalım. İnanın anlatmamıza rağmen tekrar tekrar olunca çok üzülüyoruz..

M.M Yönetimi

Geri