Türk kahvesi diyeti deneyenler kilo verebildiniz mi acaba?

• Konbuyu başlatan Sahanehayat
  • Başlangıç tarihi
S

Sahanehayat

Forum Okuru
Türk kahvesi diyeti deneyenler kilo verebildiniz mi acaba?

Türk kahvesi diyeti melek kadınlar kulübü türk kahvesi diyeti ile zayiflayanlar forum'da.​

Türk kahvesi diyetinin haftada 10 kilo verdirdigini okuyorum nette kızlar acaba nasıl yapıyorsunuz kahve diyetini ne kadar süre uyguluyorsunuz? Aç karnına mi yoksa yemeklerden sonra mı yapmak gerekiyor ya da bir listesi var mı bu diyetin? Bilenler deneyenler bilgi verirse sevinirim. Türk kahvesi diyeti yapmak gerçekten zayıflatır mı?

Merhabalar
Türk kahvesini kim sevmez ki değil mi ben de bayılarak içiyorum doğrusu hatta içmediğim dün başıma ağrı giriyor desem yeridir. Türk kahvesinin sert ve keskin tadını kimler sevmez ki hatta birçok da faydası olduğu söylenir. Türk kahvesi zayıflatır mı sorusunu da çok fazla alıyoruz bu konuya bir açıklık getirmek istedim. Türk kahvesi diyeti zayıflatırmı haftada kaç kilo verdirir bu diyeti nasıl uygularsınız bunun gibi soruları yazımızın içeriğinde bulacaksınız. Siz de aslında Türk kahvesi sevenlerdenseniz bu tutkunu hızla kilo vermeye başlayabilirsiniz. Tabii ki her şeyin faydası olduğu gibi fazla tüketildiğinde zararı da vardır onun için kararında tüketmek en doğrusudur Türk kahvesi de aslında yeterli miktarda tüketildiğinde vücuda ve cildi de çokça faydası vardır. Yalnız Türk kahvesini şekerle değil şekersiz tükettiğiniz takdirde zayıflamaya da yardımcı olacağı kesin tabii ki bununla birlikte yemenize içmenizi dikkat edip egzersiz ve düzenli hareket yapmanız gerekmektedir böylece Türk kahvesinin etkisiyle de kalori yakmaya başlayabilirsiniz. Bir fincan şekerli Türk kahvesinde 45-50 kalori varken şekersiz bir fincan Türk kahvesinde ise sadece 2 kalori vardır görüyorsunuz değil mi aradaki farkı onun için şimdi hemen Türk kahvesini şekersiz yapmaya başlayarak yağ yakımına başlayabilirsiniz. Türk kahvesi diyeti ile zayıflamak mümkün peki "kahve diyeti bozar mı" yazımızı incelemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Geri