Tuvalet Kağıdı Rulosunu Çöpe Atmayın Bakın Neler Yapılabiliyormuş....

• Konbuyu başlatan LaViNYaM
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Tuvalet Kağıdı Rulosuyla Neler Yapılabilir
Tuvalet kağıdı Rulosundan Yapılan Şeyler

Tuvalet kağıdı rulonuz bitince çöpe atmayın sakın...Burada neler yapıldığını gördükten sonra isteseniz de atmayacaksınız zaten...Benim çok hoşuma gitti sizinde beğeneceğinizi umuyorum...Bakalım bir tuvalet kağıdı rulosuyla neler yapılabilirmiş...İlginç Tuvalet kağıdı tasarımları..

Tuvalet kağıdı rulosuyla neler yapılabilir?

Tuvalet kağıtlarınız bittiğinde rulolarını çöpe atmak yerine bir şeyler yapmayı denediniz mi? Sıfır maliyetle harikalar yaratabilir, evinizi yenileyebilir, çocuklarınızı sevindirebilir, hatta hediye paketi bile yapabilirsiniz.

Ruloları ezerek duvarınıza ya da istediğiniz bir köşeye yaratıcılığınızı da kullanarak harika desenler yapabilirsiniz.

İster kağıt haliyle, ister bir kumaşla kaplayarak çok şık hediye kutuları yaratabilirsiniz.

Prens ya da prenseslerinize özel taçlar harika görünüyor, değil mi?

Bu bileklik miniklere çok yakışacak. Bunu peçete halkası olarak da kullanabilirsiniz.

Çocuklarınızın Çok sevimli süslerle odasını canlandırın!

Duvara yapıştıracağınız ruloları yer kaplayan eşyaları yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Bahçe süsleriyle komşularınızı kıskandırın!

Sık sık kaybettiğiniz tokalarınız artık birarada!

Filizleriniz düzenli ve şık bir biçimde büyüyeblir.

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
o yetenekli sen oluyosun türk kadının ne kadar becerikli elinden her iş geldiğini bilmiyomusun :)

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
evet çok berecerilki kadınlar var neler neler yapıyorlar ama bende o beceri yok :) ben tamirattan iyi anlarım

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
aaa süpermiş yaaaa laviş hiç aklıma gelmedi böle şeyler yapmak hele şu hediye kutularına bayıldım :)

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
bayildim ben yaa .hemen denicem bende biseyler.tesekkürler lavis bu güzel fikirler icin .....

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
enterasan hiç aklıma gelmezdi tuvalet kağıdı rulosunun böyle bişe olacağı yeterki yaratıcıklık olsun herşey olur

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
valla kıslar ben sizlerden de bekliyorum ona göre yaptığınız olursa burada paylaşın bizlere de ilham olsun yaptıklarınız

Arzu 18

Arzu 18

Aktif Üye
Üye
Çok güzel.bende severim böyle şeylere bakmayı vaktim olunca bakıyorum .bide corapdan oyuncak maymun yapmisdar o nu çok sevmişdim çok tatliydi vaktim olunca

ay_se_l

ay_se_l

Yeni Üye
Üye
yapanın ellerine sağlık ta nasıl geliyor böyle şeyler insanların aklına.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Genel Hobiler 0
mislinay Genel Hobiler 1