Tuzsuz şampuan hakkında neler düşünüyorsunuz en iyi markalar hangileri?

T

TuEkTe

Forum Okuru
Tuzsuz şampuan hakkında neler düşünüyorsunuz en iyi markalar hangileri?

Tuzsuz şampuan yorumları melek kadınlar kulübü tuzsuz şampuan markaları forumda.​

Kızlar çok iyi tuzsuz şampuan markası arıyorum kullananlar varsa önerilerde bulunabilirler mi? Saçlarım için organik şampuan ararken tuzsuz şampuan çıktı karşıma sanırım tuz ve sülfat içermiyormuş bu şampuanlar saçları daha iyi besliyormus bir de yorumlar okudum sizler neler düşünüyorsunuz ve ayrıca tuzsuz şampuan markalarından en iyi olanını sizlere danışmak istedim.

Merhabalar
Tuzsuz şampuan dediğiniz gibi içeriğinde tuz paraben gibi maddeler bulunmayan saçları daha fazla besleyen doğal bir şampuan. DP tuzsuz şampuanı çok tercih ediyorlar. Bu markanın beyaz olan ölünün sanıyorum saçları fazla nemlendirme özelliği var sarı olan ürünü ise saçları hızlı uzamasını sağlıyor Bir de çörek otlu olan ürünü var bu da saçları derinlemesine beslemesi özelliğine sahip. Aynı zamanda bu markanın şampuanları dediğimiz gibi tuz olmadığı için sülfat olmadığı için saçlarınızı derinlemesine besliyor sağlıklı görünüm sağlıyor aynı zamanda saçları dökülenler ya da kopanlar ya da uzamayanlar için bu şampuan mutlaka tercih edilmesi gereken bir şampuan.

İçeriğinde keratin yer alan en iyi şampuani merak edenler için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "En iyi keratinli şampuan markaları hangisi"

Geri