ünlü ateistler,ünlü ateist türkler ve yabancılar

kimsesiz ressam

burası türkiye diye farklı inanışlar olamazmı bende türküm ama ateist düşünce var..... hem ateizm düşünce sayesinde dindarlık bir anlam kazanıyor.... inana müslüman tüm türk kardeşlerime saygım sonsuzdur. benim düşüncelerim bir çok kişiyi üzer ve kızdırır. ama farklı gerçeklerde vardır.

ateist olabilirsiniz saygımız var ama rengini de belli etmeli insan olmadığı gibi göstermemeli kendini biz de burada kendimizce dinimizi yaşamaya çalışıyoruz ve bizim dinimizde kişi sevdiğiyle beraber bu yüzden o insanın kendisini ne olduğunu bilmeden körü körüne takip edemeyiz...

Allahım yarabbim anlamıyorum, yabancılar ateist müslümanlar nasıl oluyor. Akıllı düşünelim, biz nasıl yaratıldık? Dünyadaki herşey nasıl var? Dünyada ilk insan olan Hz. Adem ve Hz. Adem in sol kaburgasından yaratıldı. Resulum Adem ile Havva yı yaratarak kadınla erkeğin eşit olduğunu belirtiyormuş. Bu arada adımı Hz Havva dan almışım. Allah kendisine inanmayanları ne yapar ebedo dünyada bilemiyorum. Her canlı ölümü tadar. Bu Dünya güzel ama bunun öbür dünyası da var. Ateşler içinde yanmak var, birde cennette olmak var.
Günahtan kaçın sevaba git. Kuldan korkma Allahu Teala dan kork. Kul luldan korkmaz. Kul Allah tan korkar.

Insanların inanclarını sorqulamak bizlere düsmez .Bırakın artık bu ırkçılıqı farklılıkları kabul edemeyisinizi...bizler farklılıklarımızla varız hem.türkte kürtte müslümanda ateistte kardesimiz oyla de olmalı

İlk sayfada okuduklarımdan birtanesi müslüman olmayanları bizde sevmeyiz demiş. Bence çok saçma. Dünyada eşitlik var. Din dil ırkçılık cinsiyet ayrımı olmadan herkes kanunlar önünde eşittir. Belki diceksiniz kanun diyor biz sevgi diyoruz dersiniz ama bunu diyenleri cahil olarak nitelendiririm. Siz sanki isteyerek müslüman oldunuz Türkiye'de yaşıosunuz onlar yabancı ülkelerde!!!!!! Sanki siz yabancı ülkede (amerika gibi) yaşasaydınız müslüman olcaktınız!!

4. Sayfada biri yazmis hepimix kardesiz diye. Rabbimiz demiyormu bana dusman olana sizde dusman olun diye. Allahi bilmeyen kardesimix degildir OKADAR.

harbiden çok şaşırdım ya masonluk felan :(( yazık ama şemsi efendi ne alaka allah aşkına ???

Ziynet Salinin rum kokenli oldugu kesinlikle dogru degildir. Kendisi benim kuzenimdir. Aslen kibrislidir. Babaannesi ileri seviyede rumca bilmektedir. Ve Anneannemle Ziynet Salinin dedesi kardestir. Dolayisiyla babaannesi rum olsa bile soy babadab gectigine gore bu kulaktan dolma yanlis bilgilerinizle insanlara dogru bilgi vermemis oluyorsunuz. Yazik.. Acaba merak ediyorum herkes kendi kokenini bir arastirsa kimler kimler cikar..

Vallahi onu bunu bilmem arkadaş bana göre Allaha inanmayanın beyninden şüphe etmek gerektiği için böyle bir ayrıma girmemek elde değil hristiyan olsun başımın üstüne koyarım kürt olsun başımın üstüne en azından Allaha inanıyolar uleynn buraya bunları yazmak için el düşünmek için beyni kim verdi size be bu toplumda Atatürkü sevmiyorum de taşlanırsın Allaha inanmıyorum de lütfen düşüncelere saygı gösterelim diye ortaya çıkarlar bırakın bu lafları Allah korkusu olmayandan korkacaksın

Geri