Urfada Karrrr :D

• Konbuyu başlatan CeMoŞ
CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
sevgili melek arkidişlerim 7 yıl sonra urfaya yani benim olduğum bölgeye kar yağdıııı:deli: çok mutluyum çocukalr gibi sabahın 9 da sokağa attım kendimiii:deli: çok eğlenceliydi kendimi biraz görmemiş gibi hisettim ama hahaha hakkaten görmedim yaff hahaha

işte resimlerrrr

evimin önüüüüü

kuzularım kar gördüüü :D:D

teee dağın tepesine çıktık şehre kuş bakışı bakmak için :D:D

veee tepedeee kar ve pekmezz keyfiiii çok güzeldii afiyetle yedik :D:D

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
TİTAN' Alıntı:
Bu kar ve pekmez nasıl oluyor Cemoş, hiç duymamıştım :D:D

aaa nasıl duymadımm temiz kar alıp üstüne pekmez dökersin bi güzel kaşıklarsınn karlambac olur :D:D karın zevkidirrrr :D:D

M

Misafir

Forum Okuru
Ayy bizde bu gün kara gittik :D:D Resim çektim bende resimleri pc atınca paylaşırım :) Ne güzel manzaralar yakalmışsın Cemoş :)

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
RüYaM' Alıntı:
Ayy bizde bu gün kara gittik :D:D Resim çektim bende resimleri pc atınca paylaşırım :) Ne güzel manzaralar yakalmışsın Cemoş :)

çok güzeldi rüyaaaaaaaaaaa:deli: 7 yılın hırsını aldımmmmmm hahahaha

H

HaLLoWeeN*

Forum Okuru
oh oh oh afiyet olsunnnnn.ne güzel ailecek eğlenmişsiniz cnmmm sevindimmm.her yer bembeyaz çok güzel olmuş cidden(=

asiruki

asiruki

Aktif Üye
Üye
anteptede yağdıı :deli: cemoş hakketten fotoğraflar güzel ilk fotoğref tablo gibi çıkmış :D:D

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
gözün aydınn kulakların tokat olsunn cemmoşşşş hahaha sonunda kavuştun karına ahahahah yanlış anlaşılmasın kar-ına demek istedim hahaha doya doya yuvarlansaydınnn :D:D hee bide şu meşhur parkı görebildim ölsemde gam yemem artık hahaha

EnCey

EnCey

Daimi Üye
Üye
Bende ilk defa duydum karla pekmez olayını ilginçmiş:D:D Hade gözün aydın olsun tekrar Cemoşum:D:D

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
ASİMELEK' Alıntı:
gözün aydınn kulakların tokat olsunn cemmoşşşş hahaha sonunda kavuştun karına ahahahah yanlış anlaşılmasın kar-ına demek istedim hahaha doya doya yuvarlansaydınnn :D:D hee bide şu meşhur parkı görebildim ölsemde gam yemem artık hahaha

sağolasın asimhahahaha kıs evin önündeki park deil buu meşhur parkı çekmedimhahaha bu park fırat kenarındaki bi parktı:D:D

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
encey' Alıntı:
Bende ilk defa duydum karla pekmez olayını ilginçmiş:D:D Hade gözün aydın olsun tekrar Cemoşum:D:D
aa kıs çocukken alır yerdik bizz karla pekmez düşün yani satın alırdık karları :D:D mersindeyken toroslardan getirirlerdi yazın alırdık üstüne pekmez döker yerdik :D:D sağol enceyim:kiss: