Vajina dışına boşalma ile hamile kalınır mı hamile miyim ?

Ela Ela

Yeni Üye
Üye
Vajina dışına boşalma ile hamile kalınır mı hamile miyim ?

Vajina dışına boşalma ile hamile kalınır mı hamile miyim ?​

Merhabalar
Mayıs 9da en son adet oldum ve mayıs 16 sında bitti. mayıs 19da içeri boşalma olmadan sadece vajina dışına oldu ama tabi eeminde olamıyorum ve 2 saat içinde ertes72 ertesi gün ilacı aldım mayıs 25 de 1 hafta süren adet kanaması gibi bir kanama geçirdim lekelenme değildi normal adet gibiydi fakat haziran 30 oldu ve hala adet olamadım 15 gün önce 2 kere 1 er hafta ara ile idrar testi yaptım ve sonuç negatif dı hala adet olmadım ve gebelikten korkuyorum
Mayıs 25 de geçirdiğim ilacın etkisi ile mi yoksa normal adet mi bilemiyorum hamilemiyim lütfen bana bu konuda yardımcı olun 16 sında bittiği için 25 inde adet olmam da olanaksız gibi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Selamlar hayatım tek tek yazarak kafandnaki soruları gidermek isterim. Şimdi 16 sında bittiğini söylüyorsun 19 da bir şeyler yaşamışsın böyle hamile asla kalınamaz zira yumurtlama döneminde değilsin. Adet ertesindeki ilk hafta tehlikesizdir bilgin olsun. Hamile kalamazsın bu şekilde. Zaten ertesi gün hapı da kullanmışsın asla gebe kalamazsın.

Bilmen gereken şu hayatım kullandığın ertesi gün hapı ile alakalı adet döngünde değişmeler olacaktır. Asla artık eski bildiğin tarihte adet olamazsın. Ertesi gün hapı sonrasında adet döngün kesinlikle değişecektir. Zaten yaptığın testler de negatif çıkmış hamileliğin yok. Adet olmayı bekleyeceksin. Ama hamilelik belirttiğim gibi yok sadece döngün değişti. Net. Hayatım evhamlanma.

Sevgiler iyi bayramlar dilerim.

Selamlar hayatım tek tek yazarak kafandnaki soruları gidermek isterim. Şimdi 16 sında bittiğini söylüyorsun 19 da bir şeyler yaşamışsın böyle hamile asla kalınamaz zira yumurtlama döneminde değilsin. Adet ertesindeki ilk hafta tehlikesizdir bilgin olsun. Hamile kalamazsın bu şekilde. Zaten ertesi gün hapı da kullanmışsın asla gebe kalamazsın.

Bilmen gereken şu hayatım kullandığın ertesi gün hapı ile alakalı adet döngünde değişmeler olacaktır. Asla artık eski bildiğin tarihte adet olamazsın. Ertesi gün hapı sonrasında adet döngün kesinlikle değişecektir. Zaten yaptığın testler de negatif çıkmış hamileliğin yok. Adet olmayı bekleyeceksin. Ama hamilelik belirttiğim gibi yok sadece döngün değişti. Net. Hayatım evhamlanma.

Sevgiler iyi bayramlar dilerim.
Ne kadar güzel bir yaklaşımınız var söylemeden geçemedim gerçekten takdir edilesi nezaketiniz ve değer görüp cevapladığınız için çok tşk ediyorum 30 haziran da bir test daha yaptım ve gene negatif dediğiniz gibi evham yapıyorum sanırım söyledikleriniz de beni çok rahatlattı mevlam güzel gönlünüze göre versin Hoşçakalın❤

Sevgiler eloşum :) Rahat ol rahatla bu kadar basit değil bu işler. Ama dikkatli de ol. Sağlıklı günler dilerim.

Geri