Vodafone hattım bloke oldu

D

Demet39

Forum Okuru
Vodafone hattım bloke oldu
Vodafone hattım bloke oldu ne yapabilirim

Selam kızlar

Telefonumu değiştirdim yaniyeni telefon aldım sim kartımı çıkartıp yeni telefonuma taktım Pin kodunu sordu Pin kodunu yazdım yanlış dedi. Bir daha yazdım bir daha yanlış dedi tekrar yazdım bu sefer telefonum bloke oldu. PUK kodu soruyor puk kodunu bilmiyorum ne yapabilirim. Telefonumu kullanamıyorum açılmıyor bloke oldu Telefonumu nasıl açabilirim yardımcı olur musunuz puk kodunu ben bilmiyorum nereden öğrenebilirim telefon kutusuna baktım Orada da bulamadım yardımcı olur musunuz

Merhaba Demet

Hayatımızda o kadar şifre olmaya başladı ki ATM kartları kredi kartları telefon şifreleri yok Facebook şifresi yok Instagram şifresi derken hepsi birbirine karışıyor. Zamanla unutuyoruz tabii. Bence bunlar içerisinde en önemli olanı telefonum pini. Çünkü bunları yanlış girdiğin zaman telefon bloke oluyor. Yapacak bir şey yok telefonun bloke olduysa mutlaka kodunu girmen gerekiyor. Eğer puk kodunu da yanlış girersen temelli bloke oluyor bu sefer gsm hattı hangisi ise onları araman gerekiyor.
Onlar sana yardımcı olacaktır. Benim de başıma böyle bir şey geldiğini hatırlıyorum ama çok öncedendi puk kodunu sormuştu bende kaybetmiştim. Zaten o PUK kodu pin kodu yazan etiketi Pin kodunu da yanlış girdim GSM operatörünü aradım onlar bir sürü şeyler sordular telefonda bana hattın bana ait olup olmadığını teyit ettiler önce , daha sonra pin kodu verdiler o pin koduyla açmıştım. Sanırım yine aynı oluyordur GSM operatörünü ararsan sana yardımcı olacaklardır.
Vodafone'u araman da fayda var . Vodafone'u 542'yi çeviriyorsun müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsun . 542'yi ara bakalım yardımcı olacaklardır ama hattın senin üzerine olması gerekiyor çünkü annenin kızlık soyadını bir sürü şeyler soruyorlar hattın sana ait olduğunu teyit etmeleri gerekiyor.
Hat sana aitse bir sorun olmaz . Sana yeni bir pin kodu verirler ya da eski Pin kodunu veriyorlar herhalde. Yardımcı olacaklardır. Tatlım buradan yapabileceğimiz herhangi bir şey yok Vodafone sana yardımcı olabilir 542'yi aramalısın

Geri