yardım edin polikistik over ve adet görememe

dilan dmn

Yeni Üye
Üye
yardım edin polikistik over ve adet görememe
arkadaşlar iyi geceler 23 yaşındayım 1 yaşında kızım var polikistik over rahatsızlığım mevcut kızıma tedavi sonucu hamile kalmıştım yaklaşık 1.5 aydır adet olamıyorum 5 adet gebelik testi yaptım negatif çıktı 5 adet testin yanılma ihtimali varmı yahut polikistik over rahatsızlığı adet olmasına engel olur mu başından geçenler bilgi verebilir mi

arkadaşlar iyi geceler 23 yaşındayım 1 yaşında kızım var polikistik over rahatsızlığım mevcut kızıma tedavi sonucu hamile kalmıştım yaklaşık 1.5 aydır adet olamıyorum 5 adet gebelik testi yaptım negatif çıktı 5 adet testin yanılma ihtimali varmı yahut polikistik over rahatsızlığı adet olmasına engel olur mu başından geçenler bilgi verebilir mi
Pko rahatsızlığı elbette adet gecikmesine engel olan bir durum. Ayrıca gebe kalmaya da engel bir durum haliyle 5 testin 5 tanesi de yanılma payı olduğunu düşünmüyorum. Sizin öncelikle polikistik over sendromu rahatsızlığınızı tedavi etmek için doktorunuzun önerdiği ilacı kullanmalisiniz. Sonrasında adetleriniz düzene girecek ve gebe kalma şansınızı artırmış olacaksınız. Hatta pko hastaları aslında kolayca gebe kalabilip hatta çoğul gebelik bile yaşayabilir.

Geri