Yardım İstiyorum

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yardım İstiyorum
merhaba ben daha taze meleğim ve siteyi pek bilmiyorum bişey sormak istiyorum forumlara abonelik nasıl oluyor ve abone olmadan mesajları okuyormıyormuyuz:please:

Ce: Yardım İstiyorum

Canım öncelikle sen zaten aktif üye olduğun için bütün forumu, bölümleri ve yazılan mesajların tamamını görebilir ve okuyabilirsin. Cevap da yazabilir, yeni konu da açabilirsin.

Abonelik konusuna gelirsek "konu aboneliğimiz" var. O da şu şekilde, mesela cevap yazdığın bir konuya abone olabiliyorsun; "e-mail'le abone ol" dersen, o konuya yeni bir cevap yazdığında mail adresine bunun bilgisi gelir. Mesela der ki "Yardım istiyorum konusuna cevap yazıldı" diye.

"abone olma" dersen ne mailinde ne de kontrol panelinde konu takibi yapılmaz.

"e-mail'le abone olma" seçeneğini tercih edersen de cevap yazdığın ya da açtığın konulara gelen yeni cevapların takibi yapılır. Bunları görmek istersen Ana Sayfada sol üst köşede "Kontrol Paneli" ikonu yer alır, oraya tıklarsan sana ait panelin açılır. Abone olduğun konuları orada görebilirsin.

Konuları görmek veya mesajları okumak için mutlaka abone olman gerekmiyor. Abone'lik konu takibi yapmak, yazılanlara cevap verebilmeyi sağlamak amacıyla düşünülmüş bir uygulama. Ben "e-mail'le abone olma" seçeneğini kullanıyorum. Sadece kontrol panelimden takip ediyorum.

Umarım yardımı dokunmuştur.

Sevgilerle

Ce: Yardım İstiyorum

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için:ar4fd:

Geri