YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

Kızlar ben Ankara da Vamos a üye oldum. Yeni açılan bi spor merkezi. internetten bulabilirsiniz .inidirim kazanma formunu doldurdum. yıllık 1250 ve 1400 arasında fiyatları açık kapalı havuz çocuk bakım odası beslenme danışmanı plates stdyosu yani herşeyi var yeni açılıyor diye bu kadar uygunmuş tavsiye ederim.

selam melekler, çoğunuz beni hatırlamıycaktır, ben çok eski üyelerdenim.. bu konu çok ilgi görmüştü ama herkes başarılı olamıyo malesef.. ve devamı gelmeside zor oluyo haliyle.. bende çok zorlandım ama 10 kilodan kurtuldum. halaa devam ediyorum sporumu yapıyorum diyetimi yapıyorum.. bi 5 kilo daha vermek istiyorum kendimi daha iyi hissediyorum.. önce karar vermek en önemlisi.. ben verdim ve başardım..

merhaba öncelikle ben genelde hamilelik sayfalarında takılıyorum. bebk istediğim için. henüz bi şey yok. ve çok sitres yapıyorum. ve bu ara baya kilo aldım. zayıflamak istiyorum. irademin kuvvetli olduğunu söyleyemem. ama bişeyler yapam lazım hem de kafamı dağıtma lazım. bana öneride bulunursanız sevinirim:eller:

merhaba öncelikle ben genelde hamilelik sayfalarında takılıyorum. bebk istediğim için. henüz bi şey yok. ve çok sitres yapıyorum. ve bu ara baya kilo aldım. zayıflamak istiyorum. irademin kuvvetli olduğunu söyleyemem. ama bişeyler yapam lazım hem de kafamı dağıtma lazım. bana öneride bulunursanız sevinirim:eller:
bende bebek sahibi olmayı çok istiyorum.ama rabbim şimdilik kısmet etmedi.. 15 sene oldu evleneli.. kilo verme konusuna gelince yaptıklarımı yazdım zaten. ALLAH hepimizin yar ve yardıcısı olsun..

Hadi bakalım kızlar, yaz geçiyor tam geçmeden havuz deniz sezonu kapanmadan daha fit görünmek adına, tüm kilo vermek isteyenleri topiğe bekliyoruz.

Geri