Yengeç burcu hakkında her türlü bilgi nedir?

• Konbuyu başlatan Turuncu mercimek
  • Başlangıç tarihi
T

Turuncu mercimek

Forum Okuru
Yengeç burcu hakkında her türlü bilgi nedir?

Yengeç burcu erkeği hakkında herşey melek kadınlar kulübü yengeç burcu erkeği hakkında bilgi forumda.​

Yengeç burcu nasıl bir burçtur? Yeni biriyle tanıştım tanışır tanışmaz burcunu sordum yengeçmis. Yengeç özelliklerini de hiç bilmiyorum. Yengeç burcu erkeği hakkında herşeyi yazar mısınız? Ben aslan burcuyum. Yengeç burcu ile aslan uyumu nasıl olur? Yengeç burcu erkeği nasıldır huyu suyu filan? Yani anlaşabilir miyim ki gerçi daha yeni tanışmış olsam da burcu da benim için önem arz ediyor.

images (19).jpeg

Merhabalar
Yengeç burcu erkeği ile yaşayan biri olarak tüm özelliklerini söyleyebilirim. Tam olarak bir ev erkeği diyebiliriz yengeç burcuna. Erkekleri bile anaç biliyor musun yengeç erkeklerinin. Ailesine kol kanat geren onlar için canını verebilen bir burçtur. Hislerine gelince çok hassas küstürdüğünüz zaman kabuğuna çekilen bir tip. Hassas bir kalpleri var aynı zamanda anlayışlı sevecen yardımsever bir burçtur yengeçler. Kadınları da erkekleri de oyleler. Belki de ben oğlak olarak baktığım icin mi bilemiyorum ama ben zaten genelde de anlaşırım yengeçler ile. Bazıları yengecleri çekilmez bir dert olarak da görebilirler.

Yengeclerle ilgili her türlü bilgiyi ve ayrıntıyı bu linkte bulabilirsiniz. Yengeç burcu nasıldır hepsi aşağıdaki linkte. "Yengeç burcu erkeğini nasıl etkilersiniz"

Geri