Yengeç kadını yengeç erkeği ile anlaşır mi?

S

Sarexx

Forum Okuru
Yengeç kadını yengeç erkeği ile anlaşır mi?

Yengeç kadını yengeç erkeği uyumu melek kadınlar kulübü yengeç kadını yengeç erkeği aşk uyumu forum'da.​

Arkadaşlar ben yengeç burcuyum acaba yengeç burcu kadını yengeç erkeği ile nasıl anlaşır? Hep düşündüm de daha önce ikizler, boğa filan sevgilim oldu ama yengeç olmadı hiç. Ben de merak ediyorum karşıma bir yengeç erkeği çıksa yengeç olduğum için acaba birbirimizi iyi anlar mıyız? Yengeç kadını yengeç erkeği uyumu nasıl?

Merhabalar
Yengeç burcu yengec burcunu anlar çünkü kadını da erkeği de aynı karakterdedir. Yengeçlerde benim gördüğüm en öne çıkan ozellik çok anaç yapıları oluyor erkekleri de kesinlikle böyle oluyor ve evlerine çok bağlı oluyorlar. Benzerlik bazı zaman çok iyidir aslında bazı zaman da sorunların çıkmasına neden olabilir. Su grubundan olan yengeçler naif anlayışlı burclardir. İki taraf da sessiz sakin oldukları için bazen sıkıcı bir ilişki olabilir bu ikilinin ilişkisi. İki tarafın da heyecansız olması monoton bir hayat getirecek belki sıkılmaya sebep olabilir. İlişkileri kötü olmaz aslında ama sıkılmam diyorsanız yengeç erkeği ile birliktelik yaşanabilir. Uyumsuz olmazlar. İki taraf da aile ev yasamini sever anactirlar hem iyi anne hem fedakar iyi baba olabilirler.

Yengeç kadını yengeç erkeği uyumu sonrasında "yengeç burcu uyumu hangi burçlarla uyumlular acaba" aşağıdaki yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Geri