Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

$ul€

Yeni Üye
Üye
Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace
samsung, galaxy, ace, dokunmatik, adroid, hakkında herşey meleklermekanında.

Uzun zamandır ikilemde kalıyordum nokia mı samsung mu diye...
Gittim Teknosa'ya telefon standındaki görevli arkadaşla konuştum aslında aklımda Nokia almak vardı hatta kesindi.

Fakat adam bana istediğim o modelin toplatıldığını anlattı. gerçektende sorduğum hiçbir yerde yoktu ona eşdeğer üstelik samsungun çok daha gelişmiş bir modelinin olduğunu söyledi.

Görür görmez aşık olmuştum telefona =)) Android yazılımlı olması kamerasının pixellinin oldukça iyi olması vs beni cezbetti... karar verdim aldım. Ohh ii ettim =))

İşte benim ciciş tel :)

samsung_galaxy_ace_s5830_b_2-327.jpg

samsung_galaxy_ace_s5830_b_1-2bc.jpg

çok güzelmiş şulecim iyi günlerinde kullan bende hep samsung kullanıyorum çokta memnunum buna benzer bişey bende istiyorum:D:D değişicim telefonumu

Çok ii yapmışsın bunu almakla bence zaten dokunmatik telefonda samsung nokiadan çok çok daha ii günlerde kullan canım :)

evet bu telefon bendede var ve inanılmaz güzel muhteşem bişey ama genede samsung galaxy 2 dha muhteşemmişşşş

ewet encey hala bu telefonum ve son derece memnunum inan bu süre zarfında başka dokunmatiklerde kullandım ama ace üstüne telefon bilmem kim ne derse desin 4/4 lük

arkadaşlar peki diyorsunuz dokunmatıgı nokiadan ıyi diyorsun peki nokia c7 sıı süper bi telefon ama pahalı bıraz ama olsun birde samsung u öneriyormusunuz samsung galaksi ace s5830i nasıl alacam da

Geri