Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

İnşallah uyuzum yaaaa, hadi bakalım belkide belirtidir bunlar hiç bilmiyorum, belkide öyesine yorgunluk :) sende varmı birşey

inş.yok bende bişey yaa..sadece kasıklarımda çok hafif batma var o kadar ..zaten gribim diğer belirtiler olsa da anlayamam şuan gripten dolayı ..ama illaki belirti aramıyorum ben ..oda arkadaşım yeni öğrendi hamile olduğunu süpriz oldu ona ..hiç bi belirtisi yok ...2 aylık hamile hem de ...

geçen ay ben de rüyamda bir erkek doğurduğumu görmüştüm ..ama nasıl bi çocuk tosun gibi bembeyaz kırmızı yanaklı ..diyorlarki bana durdun durdun aslan gibi bi çocuk doğurdun ..sonra emzirmek için eğiliyorum nasıl süt akıyor göğüslerimden şarıl şarıl ...hayırdır inş. rüya tabirine baktım çoğunda sevindirici haber bazılarında da kız çocuk diyordu ama yine de psikolojik diyorum inanasım gelmiyor çünkü zamanında çok inandım ...hayırlısı olsun ne diyleim

TUNAMMM her hamişlik farklılık gösterebiliyor canım olabilir sen gönlünü ferah tut inşallah meleklerimizin gelişimi hakkındada muhabbet edicez hepbirlikte :)benim doktorum hiç alttan muayene etmedi lafı bile geçmedi ultrasonla bakıyor ve sorun yok 10-12 çeşit kan tahlilleri verdi yaptırayım diye 30 mayısta diğer kontrolde götürücem ben 9 mayıssta gittiğimde 6+4 tü ve kalp atışı bariz birşekilde görünüyordu pıtır pıtır boyu 7mm dedi o hesaba göre bugün 7+1 oluyor :) allahım hepimizinkini ve olacak olanlarınkini tamamına erdirsin sen bol bol dinlen ben çok mide bulantısı yaşıyorum ve isteristemez fazla hareket edemiyorum :)

inş.yok bende bişey yaa..sadece kasıklarımda çok hafif batma var o kadar ..zaten gribim diğer belirtiler olsa da anlayamam şuan gripten dolayı ..ama illaki belirti aramıyorum ben ..oda arkadaşım yeni öğrendi hamile olduğunu süpriz oldu ona ..hiç bi belirtisi yok ...2 aylık hamile hem de ...

Bende belirti aradığımdan değilde işte, vücudumda hissettiğim değişiklikleri yazıyorum sadece...
Sende 2007 de evlendin uyuzum..

hayırlısı olsun abla inş meleğin seninledir ama yakın zamanda gelicek ben tuna ablaya söylemşdim hamile kaldığı ay inş sende müjdeyi verirsin bize heycanlandım valla

ahh canım benim inşallah bitanemmm inşallah hislerin doğrudur...

ay canim varya bende rüaamda esime benzeyen tostopak bi bebiko görmüstüm hamisken ve yatagin icinde yuvarlandi :) durdu ama bana ondan bir gün önce oglan olacagini söylemislerdi ve ertesi gün bu rüyayi gördüm....
tmbecik biseydi gökmavisi gözleri vardi al al nanaklayi vaydi ve herkez etrafimda ay döndü yuvarlaniyo nasilda dönüyo dediler.... 1 ay sonra kiz dedi doktor :)

geçen ay ben de rüyamda bir erkek doğurduğumu görmüştüm ..ama nasıl bi çocuk tosun gibi bembeyaz kırmızı yanaklı ..diyorlarki bana durdun durdun aslan gibi bi çocuk doğurdun ..sonra emzirmek için eğiliyorum nasıl süt akıyor göğüslerimden şarıl şarıl ...hayırdır inş. rüya tabirine baktım çoğunda sevindirici haber bazılarında da kız çocuk diyordu ama yine de psikolojik diyorum inanasım gelmiyor çünkü zamanında çok inandım ...hayırlısı olsun ne diyleim

Geri