Yulaf ezmesi gerçekten kilo verdiriyor mu kaç kilo verebilirim?

S

Soruyorumm

Forum Okuru
Yulaf ezmesi gerçekten kilo verdiriyor mu kaç kilo verebilirim?

Yulaf ezmesi ile zayıflayanlar melek kadınlar kulübü yulaf ezmesi ile zayıflayanların yorumları forum'da.​

Kızlar kış geldi yürüyüş yapıyordum onu da soğuk yapamıyorum artık. Evde de sürekli bir yeme halinde oluyor insan komşuya gir kek poğaça başka komşuya git tatlı hamur işi yemezsen dariliyorlar ne yapacağız böyle. Valla artık şu yulaf ezmesi mı nedir bağrıma taş basıp onu yiyeceğim atlar gibi. Söyleyin lütfen bana yulaf ezmesi ile zayıflayanlar var mı? Sağlıklı bir besin galiba kilo da verdiriyor mu?

Merhabalar
Valla kadınların başına ne gelse boğazlarından geliyor zaten maalesef. Biraz boğazı tutsak hiçbir sorun olmayacak. Yulaf uzun süre kullanmadım ama kilo verdirdigi söylenir özellikle sabah kahvaltısını tüketmek akşama kadar tokluk sağlar. Açlık hissetmez insan. Diyetlerde de sıkça tercih edilir. Kabızlığı da önler içinde lifler olduğu için sağlıklı bir besindir. Sütle ya da yoğurdun içine ekleyerek tüketebilirsiniz. Şunu da söyleyeyim her öğünde bunu tuketemezsiniz size tavsiyem aralarda sebze yemeğinizi protein gidanizi da alın mutlaka bol su içmeyi ihmal etmeden yulafi da ara öğünlerde meyve ile de tüketebilirsiniz. Tabii ki yemek yeterli değil sadece egzersizlerinize evde devam etmelisiniz çıkamıyor iseniz.

Yulaf ezmesi ile alakalı aşağıya daha ayrıntılı bilgi bulabileceğiniz bir yazı bırakıyorum. "Yulaf diyeti zayıflatır mı kilo vermek isteyenler buraya" yazımız hemen aşağıdaki linkte.

Geri