Yves Rocher evidence parfüm nasıl bir ürün

• Konbuyu başlatan Yves Rocher
  • Başlangıç tarihi
Y

Yves Rocher

Forum Okuru
Yves Rocher evidence parfüm nasıl bir ürün

Yves Rocher evidence yorum melek kadınlar kulübü yves rocher evidence parfüm forum'da.​

Ya biraz pahalı ama Yves Rocher parfümleri çok övülüyor. Şimdiye kadar hep eften puften parfümler kullandım kendime uygun tenimle buluşan bir parfüm bulamadım. Şimdi pahalı da olsa razıyım almaya. Yves Rocher evidence parfüm kullananlar yorumları alabilir miyim nasıl bir kokuya sahip. Çiçek kokularından bayılıyorum özellikle bu parfümün ne içerisinde çiçek olduğunu duydum. Kullananlar varsa yorum yaparsa sevinirim.

Merhabalar
Yves Rocher markasının Fransız markası olduğunu düşünüyorum. Yves Rocher ürünlerini birkaç arkadaşım kullanıyor ve çok memnunlar parfümlerinin de o denli memnun birakan ürünler olduğunu düşünüyorum. Sizin için araştırdım Yves Rocher evidence parfümü hem çok hafif hem çiçeksi bir kokuya sahip özellikle uzun süre kalıcılığa sahip bir parfüm hem kadınsı çekici ve zarif bir koku. Alıp kullananların yorumları gayet olumlu uzun süredir kullananlar parfümden çok memnun olduklarını belirtmişler özellikle yazları bile kullanılabilecek hafif bir parfüm hem zarif çiçeksi temiz ferah bir koku olduğu söyleniyor. Özellikle çok ağır bir kokusu olmadığı kıyafetlerde hele ki yapmadığı söyleniyor. Böyle yorumları görünce benim bile alasım geldi.

"Parfüm kullanmanın incelikleri" konulu başlığımızı aşağıdaki linke bırakıyorum parfüm kullanmak da bir özen gerektiriyor hatta cilt teninizin rengine göre bile parfüm seçenekleri var.

Geri