Psikolojik olarak hamilemiyim diye düşünenler

Adet kanı ve miktarı neden değişti peki ben bunu anlamıyorum Hülya hanım
Eğer siz hamile olsaydınız elbet bunca zaman doktora gittiğinizde ortaya çıkardı. Siz gizli gebelik değil yalancı gebelik yaşıtorsunuz. Bu da tamami ile sizin psikolojiniz ile alakalı. Psikolojik olarak kendinizi hamile olarak görüyor ve hissediyorsunuz

Evet olur çünkü siz bunu kafanızda ve psikolojik olarak kendinizi ve vücudunuzu şartlandırmışsınız. Rahimde büyüme olduğunu nasıl anladınoz? Göğüsten süt gelmesi de tamami ile hormon bozukluğundan ötürü. Kaç kez hcg yaptırmışsın elbet bir tanesinde pozitif sonuç elde ederdin. Sen gebe falan değilsin yoksa şimdiye o gizli gebelik gerçek gebeliğe dönüşürdü

Evet olur çünkü siz bunu kafanızda ve psikolojik olarak kendinizi ve vücudunuzu şartlandırmışsınız. Rahimde büyüme olduğunu nasıl anladınoz? Göğüsten süt gelmesi de tamami ile hormon bozukluğundan ötürü. Kaç kez hcg yaptırmışsın elbet bir tanesinde pozitif sonuç elde ederdin. Sen gebe falan değilsin yoksa şimdiye o gizli gebelik gerçek gebeliğe dönüşürdü
Ya rahim dediğim bikini bölgesi varya üst taraf karnın da alt tarafı orası baya şiş etli etli ordan diyorum rahmim büyüdü diyen büyüyen aslına bikini bölgesi

Ya rahim dediğim bikini bölgesi varya üst taraf karnın da alt tarafı orası baya şiş etli etli ordan diyorum rahmim büyüdü diyen büyüyen aslına bikini bölgesi
6 aylık bir perioddan bahsediyorsun. Şimdiye o kısım kocaman bir balon gibi olmuştu. Siz hamile falan değilsiniz artık kafanızdan silin. Adetinizin çok gelmesini istiyorsanız da adet döneminden 10 gün önce civanperçemi otu demleyip için

Geri