Adobe yüklemeye çalışıyorsun hayatım resim yükleyeceksin. Eğer sitemize yükleyemiyorsan artık yükleyebilirsin iznin yoktu açtık. Bunu da yapamaz isen https://www.hizliresim.com/ sitesine yükle resmi linkini bize ver oradan biz alırız.
Ramzi teorisine göre bebeğimin cinsiyeti nedir bakar mısınız ?

ramzi teorisine göre bebeğimin cinsiyeti nedir.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kız gibi gördüm hayatım. Resim tarafımdan düzenlendi bilgin olsun. Rabbim hayırlısını versin. Kese yapısı kız gibi duruyor. Tabiki Gaybı bilen sadece Allah'tır. Biz görebildiğimiz kadarını söyleriz sevgiler sunuyorum.

Kız gibi gördüm hayatım. Resim tarafımdan düzenlendi bilgin olsun. Rabbim hayırlısını versin. Kese yapısı kız gibi duruyor. Tabiki Gaybı bilen sadece Allah'tır. Biz görebildiğimiz kadarını söyleriz sevgiler sunuyorum.
Admin hanim, Vajinal bi muayeneydi 7 haftalik gebeyim. Belki teshisini degistirir bu bilgi. Kiz olursa da sevinirim tabikide. daha dogru bir tespit icin Vajinal oldugunu belirtmek istedim

Hayatım sen bana görüntü atmışsın ben sadece kese durumuna göre değerlendirdim. Daha ilerleyen zamanlarda ( ki resimde kesen görünüyordu hayatım ) başka şekilde resim edinir isen tabiki yeniden değerlendirmek isterim.

Malesef hayatım çok sisli ve buğulu bir şey anlaşılmıyor aşka resimler geldikçe ekleme yap lütfen değerlendirme yapalım.

Geri