Şubat 'ta anne olacağım:)

cnm bnm kusura bakma ya geçen sen soru sormuşsun bende geçmişi okuyodum cevabı yazdığımda çıkmısın tatlım
resmi sormusun onu önceden koymuştum cinsiyeti bilmeden önce:)ben ilk testi yaptığım gün hatırlıyomusun sen demiştin illa yap die vee iiiki snei dinlemişim :) arkadaşım işte o gün kan vermeye giderken bian içimden erkek geçmişti sonrada o his kuvvetli bi şekilde debvam etmişti Rabbim eli ayğı düzgün hayırlı evlatlar versin en öenmlsi o tabi ama evlenmeden öncede erkek bebekelre karşı daha bi ilgim vardı nedenseee:):) Allah kalbimizdekini hakkımızıda hayırlı eylesin cnm bebişlerimize eşlerimize bize sağlık versin hep birliktee

hosgeldın canım....onu nıye sordum bılıyormusun mesela sen bu resmı koymssun erkek oldu cınsıyetı,mrs m nın mesela kızdı hep resmı suankı yanı ve cınsıyetı kız benımde hıc aklıma gelemzdı bu resmı koymustum cok önceden kız cıktı bunun ıcın arada bır bag kurmustum...tesaduf ıste......
nasılsın neler yapıyorsun?

Son düzenleme:
benım normal canım ya yanı her olması gereken hamılelık duurmlarını az da olsa yasıyorum,uyku sorunum var benım hala....gogus agrısı devam edıyor yanı gece agrıyla sureklı uyanıyorum.....yurume konusuna gelınce hızlı yuryorum tam tersıne ama oturp kalkarken hanı agırım bende.....bunlar artık olması gerekenler galıba bılmıyorum senın efede nasıldı hamılelıgın sımdıkıyle farklılık cok mu ama herlade bır 5 sene ıkıncı cocugu dusunmeyecegım:)
cnm uyku problemim benm geçti çok şkür arada wc ye kalkıyorum ama artık eskisi gibi sık değil bide bazen tekmelerine hissednce uyanıyorum ayy gülesim geliyo geccenin bi vakti bazen güülüyorum farkında olmadanhahahaha gögüslerde sızı oluyo bnmde sanırım büyüyolar henzğü çok bi fark yok ama bide bakıyorum çamaşıra sıvı değmiş oluyo gögsümden arada akıyo sanırım sarı renkli bişi bnm göbüş henüz çok büyümedi sanki haftalardır aynı gibi hissediyorum sende durumlar nasıl cnm aramızda bir birbuçuk hafta var sanırım dimi sizde 25.haftadasınız ozaman:)

benım normal canım ya yanı her olması gereken hamılelık duurmlarını az da olsa yasıyorum,uyku sorunum var benım hala....gogus agrısı devam edıyor yanı gece agrıyla sureklı uyanıyorum.....yurume konusuna gelınce hızlı yuryorum tam tersıne ama oturp kalkarken hanı agırım bende.....bunlar artık olması gerekenler galıba bılmıyorum senın efede nasıldı hamılelıgın sımdıkıyle farklılık cok mu ama herlade bır 5 sene ıkıncı cocugu dusunmeyecegım:)

Ben ilk hamilelikte 35. haftaya kadar calistigim icin ..o daha zordu.

Kizlar daha kahvalti bile yapmadik oglusum tuhaf tuhaf bakiyo gozumun icine aciktim diye..:) kendinize iyi bakin cok opuyorum..

hosgeldın canım....onu nıye sordum bılıyormusun mesela sen bu resmı koymssun erkek oldu cınsıyetı,mrs m nın mesela kızdı hep resmı suankı yanı ve cınsıyetı kız benımde hıc aklıma gelemzdı bu resmı koymustum cok önceden kız cıktı bunun ıcın arada bır bag kurmustum...tesaduf ıste......
nasılsın neler yapıyorsun?
cidden güzel bi tesadüf olmuşşş :)
hiç farketmmemiştim onu

cnm uyku problemim benm geçti çok şkür arada wc ye kalkıyorum ama artık eskisi gibi sık değil bide bazen tekmelerine hissednce uyanıyorum ayy gülesim geliyo geccenin bi vakti bazen güülüyorum farkında olmadanhahahaha gögüslerde sızı oluyo bnmde sanırım büyüyolar henzğü çok bi fark yok ama bide bakıyorum çamaşıra sıvı değmiş oluyo gögsümden arada akıyo sanırım sarı renkli bişi bnm göbüş henüz çok büyümedi sanki haftalardır aynı gibi hissediyorum sende durumlar nasıl cnm aramızda bir birbuçuk hafta var sanırım dimi sizde 25.haftadasınız ozaman:)
evet buyuyorlardır canım.....bende daha o sıvı olayı olmadı yaw ama goguslerım burusk burus:)uc tarafı yanı delı oluyorum oyle gorunce.....evet 25.haftanın ıcındeyız canım.....bızde ıyıyız bıraz grıp olmusum bugun daha ıyıyım allaha sukur.....suan sorunsuz devam edıyoruz allaha sukur.....

Ben ilk hamilelikte 35. haftaya kadar calistigim icin ..o daha zordu.

Kizlar daha kahvalti bile yapmadik oglusum tuhaf tuhaf bakiyo gozumun icine aciktim diye..:) kendinize iyi bakin cok opuyorum..
tamam canım efecıgımı doyur bakalım...hoscakal

cnm babamızı bekliyoruz ben ilk isim muhammed düşündüm inş o olcak ama yanına bi isim gerek:) bera,eymen,enes alternatifler ama bakalım eşim ne dicek :) sizin ne olcaktı cnm aslında kız isimleri çok güzel yaa ve farklı isimler çok fazla erkekte bulmak zor olyuooo
ay canım sorma valla bızım ısım konusu karmasa......
daha bısey yok gecen aksam 6 ısım cıkardık lısteden eledık en son 6 ısım kaldı...
nazlı,azra,mıray,ada,ece,hazal.....
ama gel gor bır secım yapamadık....esim ece dıyor ben ece cok klasık dıyorum m ekleyelım sonuna dıyorum olmaz dıyır bılmıyorum cok ısım buldum ben ama babamız sagolsun cok secıcı.....ne yapcaz bılmıyorum yeter artık dıyorum 6 aylık olduk ısmıyle sevelım cocougu ama tık yokkkkk cok zormus yaaa bu durum.....
bu arada eymen guzel ısım.....ama muhammed bera cok hos olur.....

ay canım sorma valla bızım ısım konusu karmasa......
daha bısey yok gecen aksam 6 ısım cıkardık lısteden eledık en son 6 ısım kaldı...
nazlı,azra,mıray,ada,ece,hazal.....
ama gel gor bır secım yapamadık....esim ece dıyor ben ece cok klasık dıyorum m ekleyelım sonuna dıyorum olmaz dıyır bılmıyorum cok ısım buldum ben ama babamız sagolsun cok secıcı.....ne yapcaz bılmıyorum yeter artık dıyorum 6 aylık olduk ısmıyle sevelım cocougu ama tık yokkkkk cok zormus yaaa bu durum.....
bu arada eymen guzel ısım.....ama muhammed bera cok hos olur.....
ada da çokm güzel cnm isimlerden ben kız olsa berra istiyodum o yüzden şimdi bera koyarsam ilerde inş kızım olursa isimleri karışcak çocukalrın ama dediğin gibi muhammed bera çok yakışıyoo:) babalara kaldıysak yandık artık beklicez doğmalarını:)hayırlısyla isimleriyle büyüsünler inş o günleri bi görsek kucaklarımıza bi alsak bizdeee inş

Geri