Şubat 'ta anne olacağım:)

• Konbuyu başlatan daffodil
daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
2011 şubat anneleri şubat 2011 anneleri subatta anne olcam melekler mekani gebelik forumu subat subatta anne
arkadaşlar merhaba.ben bugün itibariyle 5+0 günlük hamileyim.Bebişin kesesini dün gördük. inş. herşey yolunda giderse şubatta anne olacağım.
bu dönemde anne olacaklar yaşadıklarımızı gelin burada paylaşalım...................yupis

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
kız bende subbatta anne olacam bende 5 haftalık hamıleyım bugun keseyı gordum
10 gun sonrada gıdecez

daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
ayyüzlü' Alıntı:
kız bende subbatta anne olacam bende 5 haftalık hamıleyım bugun keseyı gordum
10 gun sonrada gıdecez

ay ne güzel ya :)paralel gidiyoruz senle.bana da doktor 10 gün sonra gel dedi kalp atışlarını duymak için. inş. ikimizde sağlıklı bir hamişlik geçiririz. sen de ne gibi değişiklikler oldu?
ben çok acıkıyorum ve çok yiyorum :) bide karnım şiş ya çok yemekten mi anlamadım.

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Canım tebrik ediyorum her ikinizide. sizlerin adına cok ama cok sevindim... kış bebeğiniz olacak.. tam zamanında dogum yapıyorsunuzz zor gunleri evde atlatıp güneş yüzümüze gülmeye başladıgındada bebeklerinizi alıp dışarı çıkabilirsiniz cunku o zamana kadar kendilerini toparlamış olacaklar.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. kim seyi bu güzel duygudan mahrum etmesin amin....

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
daffodil' Alıntı:
ay ne güzel ya :)paralel gidiyoruz senle.bana da doktor 10 gün sonra gel dedi kalp atışlarını duymak için. inş. ikimizde sağlıklı bir hamişlik geçiririz. sen de ne gibi değişiklikler oldu?
ben çok acıkıyorum ve çok yiyorum :) bide karnım şiş ya çok yemekten mi anlamadım.
evet cnm paralel gidiyoruz bende degişiklikler olmadı sadece iştahsızlık oldu biraz bide mide agrısı cok fena su icsem midem agrıyor benımde karnım şişti karnımı iceri cekmek istesem cekemıyorum

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
AuSSie-AnGeL' Alıntı:
Canım tebrik ediyorum her ikinizide. sizlerin adına cok ama cok sevindim... kış bebeğiniz olacak.. tam zamanında dogum yapıyorsunuzz zor gunleri evde atlatıp güneş yüzümüze gülmeye başladıgındada bebeklerinizi alıp dışarı çıkabilirsiniz cunku o zamana kadar kendilerini toparlamış olacaklar.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. kim seyi bu güzel duygudan mahrum etmesin amin....
cok tesekur ederım cnm allah herkese sanda nasip eder inş

suCre

suCre

Daimi Üye
Üye
tbrk ederim Rabbim hayırlı evlat nasip eyler inşlh.Sizin adınıza gerçekten çok sevindim çok güzel bi duygu mevlam inşlh isteyen herkese nasip eder...

daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
AuSSie-AnGeL' Alıntı:
çook teşekkür ederim canım.rabbim inş.sana ve isteyen tüm meleklere de nasip etsin.

daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
ayyüzlü' Alıntı:
evet cnm paralel gidiyoruz bende degişiklikler olmadı sadece iştahsızlık oldu biraz bide mide agrısı cok fena su icsem midem agrıyor benımde karnım şişti karnımı iceri cekmek istesem cekemıyorum
canım benim kıyamam ya dikkat et kendine.inş. ikimizde sorunsuz hamişlik geçiririz.bebişlerimiz için sabredeceğiz artık :)

daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
suCre' Alıntı:
tbrk ederim Rabbim hayırlı evlat nasip eyler inşlh.Sizin adınıza gerçekten çok sevindim çok güzel bi duygu mevlam inşlh isteyen herkese nasip eder...
canım çook teşekkür ederim.inş. sağlıklı, imanlı ve hayırlı evlatlara sahip oluruz.

daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
selam ayyüzlü.bende pek fazla değişiklik hala yok.sadece göğsüm sızlamaya başladı.,bazen kasık ve bel ağrısı oluyo.işte şimdilik biz böyleyiz::) sen ve bebişinde umarım çoooooook iyisinizdir...:pasi:.:pasi::pasi:

daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
ayyüzlü nerelerdesin?nasılsın canım?bende mide yanması,mide ağrısı ve şişkinlik oluyo ara sıra.onun dışında fazla şikayetim yok çok şükür.kendine ve bebişe iyi bak.

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
heyyyy bende varim... benim dogum tarihim 29.01.2011 biraz di$imi sikarsam subata yetisebilrim :)

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
Suan bilgisayar hesabinda 7+5 haftadayim. ama Doktor 7+6 haftalik dedi.... :) cuma 8 Haftalik olcam insallah. Haftya persembe ilk büyük kontrolum var doktorda, bebeyin kalb atisi, bebeyin gelisimi v.s. kontrol edilcek... a$iri derecede heycanliyim... ve hic bi belirtim yok....

bu arada herkesin kandili Mübarek olsun....

daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
eminegelin' Alıntı:
heyyyy bende varim... benim dogum tarihim 29.01.2011 biraz di$imi sikarsam subata yetisebilrim :)
eminegelin' Alıntı:
Suan bilgisayar hesabinda 7+5 haftadayim. ama Doktor 7+6 haftalik dedi.... :) cuma 8 Haftalik olcam insallah. Haftya persembe ilk büyük kontrolum var doktorda, bebeyin kalb atisi, bebeyin gelisimi v.s. kontrol edilcek... a$iri derecede heycanliyim... ve hic bi belirtim yok....

bu arada herkesin kandili Mübarek olsun....
canım senin de kandilin mübarek olsun.rabbim hepimize sorunsuz hamişlik ve sağlıklı bebişler nasip etsin inş.birbirimiz için bol bol dua edelim.

ne güzel 1 lişi daha olduk bu ayda anne olacak.bende internette sata göre 7+0 ama doktora göre 6+0.tabiki doktor ne derse doğrudur :) inş. kontrollerin ççok güzel geçer canım.güzel haberlerini bekliyoruz.

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
yuppiiii 8+0 oldum.... yakinda 3 aylik olcam insallahh... :)) Dün cok dua ettim isteyen herkezin bebeyi olsun, hamile olanlarda sagsaglim kucagina alsin diye...Aminnnnnnn... herkezin yüzü gülsün insallh..

ya bizim zamanlarda dogum yapcak bi kac kisi daha var ama kesin görmemislerdir bu topigi...

@papatyam@

@papatyam@

Aktif Üye
Üye
kızlar bende inş şubatta anne olacağım 5 hafatlık hamileyim keseyi gördük salı günü 10 gün sonrada inş kalp atışalrını duyacagız

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
handanca Şubat Ayı Anneleri 17
berkad Şubat Ayı Anneleri 15
CasminaL Şubat Ayı Anneleri 0
CaRiZmA Şubat Ayı Anneleri 39