Şubat 'ta anne olacağım:)

Odasinda yatmasi evet guzel olur ama dogduktan sonra gece korkuyosun ya nesef alamazsa ya kusar bogazinda kalirsa diye yanina alinca alisip gidiyosun.Oglumu simdi odasina uyutuyorum gece bi bakiyorum tipis tipis yastik elinde geliyo..sabah kocam ise gidince sarilip ikimiz sicak sicak yatiyoruz.. Ikinciyede bizim odaya besik alicaz cunku ekstra bi odamiz yok oda alabilmek icin mecburen yatak odasina besik alinicak. biraz buyusun zaten abisiyle birlikte yatarlar

bende çıkıyoruma rkadaşlar görüşürüz sonra inşş bebişleride öpüyrum :)

kizlaaaarr aklandim gebelik sekerim yokmussssss simdi yok diye cikoyu abartm adedi doktor...abartmam zaten aynen dvm etcem beslenmeme...cooook rahatladim yaa.simdilik kactim disarda islerim var grsrzzz

kizlaaaarr aklandim gebelik sekerim yokmussssss simdi yok diye cikoyu abartm adedi doktor...abartmam zaten aynen dvm etcem beslenmeme...cooook rahatladim yaa.simdilik kactim disarda islerim var grsrzzz
oooooooooooo cooook sevıdnım canım.....
gözünaydın canım bende gidicem hafta içi bakalım ne olacak bişey çıkmaz inşallah:S
evet bende bu hafta ıcı gıdıcem canım ınsallah sekerlı hamıs olmayız:)hadı bakalım sırayla guzel haberler vermek dılegıyle.......

oooooooooooo cooook sevıdnım canım.....

evet bende bu hafta ıcı gıdıcem canım ınsallah sekerlı hamıs olmayız:)hadı bakalım sırayla guzel haberler vermek dılegıyle.......
inşalah canım hayırlısıyla atlatırız bu testi de:) yaw 15 yıl okudum bu kadar teste tabii olmadım be:D umarım 0 şekerli tatlı hamişler olarak devam ederiz maratona...

slm kizlar....
hafta sonu bi güzellllll temizlik yaptim, dip kö$e girdim, dolaplari yerleri sildim.... aksamda ayvayi yedim... 4-5 damla kan geldi, ve lekelenme oldu...
velasil kelam.... simdi doktordan geliyorum.... Adan Zye herseye bakildi.... ultrason, altan veee sonunda $u CTG bebegin kalb atislarini cizen sey var ya ona girdim :)
kizim hickiriyordu... cok güzeldi...
bebeyimde hersey normal... sorun yok yani... ama bende enfektion baslangici cikti, ilac verdi, mantar falan yok 1 haftada gecer dedi... haftaya bidaha gitcem bakalim...
bidaha temizlik falannnnnda yap-maaammmm

slm kizlar....
hafta sonu bi güzellllll temizlik yaptim, dip kö$e girdim, dolaplari yerleri sildim.... aksamda ayvayi yedim... 4-5 damla kan geldi, ve lekelenme oldu...
velasil kelam.... simdi doktordan geliyorum.... Adan Zye herseye bakildi.... ultrason, altan veee sonunda $u CTG bebegin kalb atislarini cizen sey var ya ona girdim :)
bebeyimde hersey normal... sorun yok yani... ama bende enfektion baslangici cikti, ilac verdi, mantar falan yok 1 haftada gecer dedi... haftaya bidaha gitcem bakalim...
geçmiş olsun canım herşeyin yolunda olmasına sevindim bende yaptım biraz temizlik ama dip köşe giremiyorum walla bıraktım artık belediyeden gelirler yakında baskına:) şuan kafamı kaldıracak halim yok hamilelikte diş problemimiz çıktı bide 20 lik diş çıkartıyorum ergenler gibi yüzümün bi tarafı şiş ve kızarık diğer tarafı beyaz çizgi film karakteri gibiyim dr.larda çekmiyo tabii risk almak istemiyorlar haklı olarak ne kadar dayanıcam bilmiyorum şimdilik kelimelerin kifayesiz kaldığı noktaya doğru hızla ilerliyorum:help::help:

ohh maşallah cnm çok sevindim bende o şekrli suyu aç karna nasıl içicem onu düşünüyom kusmadan inşş hallederim o durumu 8 kasım büyük gün oğlumuda çok özledim tekmeleriyle anlaşıyoruz ama görmek sitiyorum artıkk 3 hafta olduu:(
slm kizlar....
cnmmm çok geçmiş olsun sakın sakın yorma kendini yaaa boşver ne o öyle dip bucak temizlik kızarım haaaaaaakızının ii olmasına çok sevnidim cnm senin enfectionda inş geçer hemen
öptüm iknizide aeolunn

Geri