2012 Haziran Anneleri

slmmm kızlar Tamzara ve sesil arkadaşımızla tanışmıştık ama sizlere de hoşgeldiniz demek istedim Aramızda hoşgeldiniz umarım güzel vakit geçirrisiniz bir sorununuz olduğunuzda bende yardımcı olabilirim :D:D sitemizde formlarımıza bakabilir dert köşemizde dertlerinizi paylaşabilir kendi aramızda düzenlediğimiz yarışmalarımıza katılabilirsiniz :eller:
hoşgeldinizzzzzzzzzz:mendil: ne iyi ettinizde geldiniz:mendil:

bu arda ben de anne olmak isteyenlerdenim bilginiz olsun :D:D tecrübelerinize ihtiyacımız var https://www.meleklermekani.com/gebelige-hazirlik/204782-lavisle-hamislik-yolunda.html bu topikte tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz :eller:

hoşbuldukkkkk :deli::deli:
Rabbim dileyen herkese bahşetsin anneliği... sizin göbişlerinizi, bizim kucaklarımızı doldursun inşallah ;)

selammmm bende geldim de şu imzamı yükleyemiyorum sinir bastıı valla....

hoşgeldin canım.. yerim senin defnoşunu :hubidi:

işteee geldim burdayıııııım
zor oldu bıraz ama neyse :şşş:

hoşgeldin canım benimmmmm :deli::deli:

kızlaaaaaaaaarrrrrrrr ben geldimmm sonunda duyguşum benide eklermisin liseteye tatlım KULLANICI ADI:KıVıRCıK_VaMPiReLLa YAŞ:25 ŞEHİR:İZMİR SAT:08.09.2011 B.D.T:12.06.12 BAŞLANGIÇ KiLO:58 CİNSİYET:pRENSES isim:NET DEĞİL=):yeah:

yemeğimi yedikten sonra girişicem canım listeye, eklerim hemencik :elk:

rabbim kolay doğumlar nasip etsin hepinize bizlerede hamişlik nasip etsinn:)isim konusuda çok zor yaa:)

amin canım :23:

böylelikleee toplaşabildikkk=) bu arada ben facete bahar herkeslere söliim =)) bu arada bu gaz nedir yaaa bebiş neler yapıo öle bütün gün gaz çektim nescafe gaz yaparmıkiiii

hoşgeldin canım :meme:

Hoşbulduk bebeemmm :) Yaa şu bebişlerin etikertlerinin adreslerini profilde nereye yapıştırıyoz bulamadım

böylelikleee toplaşabildikkk=) bu arada ben facete bahar herkeslere söliim =)) bu arada bu gaz nedir yaaa bebiş neler yapıo öle bütün gün gaz çektim nescafe gaz yaparmıkiiii

Yapar canım ama ayaklarını falanda üsütmüşündür saçların süper bu arada kıvırcık senii

Geri