Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlar quennle konuştum hepinize çok selamı var yarın doktora gidecekmiş bakalım belli olacak o zaman doğum dedi iyiymiş sesi çok güzel geliyordu canım benimmmm allahım yardımcısı olsun inş.
aleykümselam kuzucumm..getirip gönderen sağolsunn..ALlah yardımcısı olsun inşallah..

Slm kızlar nasılsınız, siz varken gelemiyorum malesef ancak bu saatlerde girebiliyorum.

Şipicim, ben gündemden baya uzak kalmışım işten çıktığını bilmiyordum, yeni olacak işinde hayırlı olsun canımcım.

Huzur'cum sizin içinde hayırlısı olsun konuyu pek anlayamadım ama eşin istifa ediyormuş sanırım, eşin daha yeni girmemişmiydi işe, ben yanlışmı hatırlıyorum?

Baldem'cim çok zor bir karar ama sadece 1 yıl olması sizin içinde değişiklik olur belki, hakkınızda hayırlısı olsun canımcım.

Su perisi canım benim, benim dişlerinde seninkinden farkı yok inanki, hatta benim çektirdiğim bile çok, şuanda da ağırıyor ama çektirmeye çekiniyorum çünkü ağzımda diş kalmayacak, seneye nasipse implant yaptırmayı düşünüyorum, ana dişi kaybetmek üzüyor beni ama engel olamıyorum, doktor bünyeden olabileceğini söyledi, çünkü dişlerimi ne kadar bakım yapsamda kaybediyorum.

Pineciim geçmişte bişiler okudum yoksa 5. sıraya senimi alıcaz bebişim :))

Bu arada eşim çok güzel bir doğum günü sürprizi hazırlamış, pastayı pazar gününden sipariş vermiş çok güzel bir pasta hazırlatmış, çiçek ve telefon almış, bir an unuttu sandım oyacaktım eşimi :))

günaydın bebişlerrrr bugün hava çok güzel çıkıp gezesim alışveriş yapasım var.yarın kesin çıkacam ama pantolon alacağım kendime:)) eşim sınırsız alışveriş yapabilirsin dedi hahaha alışverişinnnnnnn gücü adına :ohoh: akşam güzel bir yemekten sonra eşimle film izledik "kim milyoner olmak ister?" yarışmasında fakir hint genci jamal zengin oluyordu:)) 8 oscarlı bir filmmiş fena değildi film
[h=2][/h] mısır patlattık portakal suyu hintli bir gencin kim milyoner ol

Slm kızlar nasılsınız, siz varken gelemiyorum malesef ancak bu saatlerde girebiliyorum.

Şipicim, ben gündemden baya uzak kalmışım işten çıktığını bilmiyordum, yeni olacak işinde hayırlı olsun canımcım.

Huzur'cum sizin içinde hayırlısı olsun konuyu pek anlayamadım ama eşin istifa ediyormuş sanırım, eşin daha yeni girmemişmiydi işe, ben yanlışmı hatırlıyorum?

Baldem'cim çok zor bir karar ama sadece 1 yıl olması sizin içinde değişiklik olur belki, hakkınızda hayırlısı olsun canımcım.

Su perisi canım benim, benim dişlerinde seninkinden farkı yok inanki, hatta benim çektirdiğim bile çok, şuanda da ağırıyor ama çektirmeye çekiniyorum çünkü ağzımda diş kalmayacak, seneye nasipse implant yaptırmayı düşünüyorum, ana dişi kaybetmek üzüyor beni ama engel olamıyorum, doktor bünyeden olabileceğini söyledi, çünkü dişlerimi ne kadar bakım yapsamda kaybediyorum.

Pineciim geçmişte bişiler okudum yoksa 5. sıraya senimi alıcaz bebişim :))

Bu arada eşim çok güzel bir doğum günü sürprizi hazırlamış, pastayı pazar gününden sipariş vermiş çok güzel bir pasta hazırlatmış, çiçek ve telefon almış, bir an unuttu sandım oyacaktım eşimi :))
geçmiş doğum günün kutlu olsun ikracım..eşin çok güzel bi sürpriz hazırlamıs sana..ALlah mutlulugunuzu daim etsin..bebişi yazmamıssın nasıl gidiyo hamilelik..

günaydınnn bu arada kızlarr hayırlı cumalar..cumamız mübarek olsun..
Allah ne duamız varsa ne istegimiz varsa hayırlısıyla oldursun inşallah..AMİN..

Geri