Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım cok saol inşallah ama ben nasıl bi yol izleyeceğimi bilmiorumm eşimde sperm hızı sorunu var biliomusun bilmiorum aşılama dio dr bende aşılama da şansımız az biliorum ne yapsam bilemedim bir kac ay daha bekleyip tüp bebeğe gecsemmi :utan:

canım aşılama yapılabilecek kadar spermi var demek ki doktor dediğine göre,en azından 1 kere de olsa dene derim aşılamayı.bende senin gibi hemen tüp bebek mi yapsam diyordum ama eşim aşılama da ısrar etti çünkü tüp bebeği son nokta olarak görüyoruz ve sonuçta tüp bebekte de %100 şans diye bişey yok eğer oda tutmazsa çok fazla yıpranırsın.doktorum da bana böyle demişti ve onları dinledim tuttu allaha şükür.hatta 3 kere dene derim senin yaşın küçük çünkü tabi yine de sen bilirsin...

sunflower canım sen aşılamayla mı hamile kalmıştın? ben bugün yine hasta oldum,bu ay aşılama yaptırmak istiyorum ama 3.gün pazara denk geliyo,bana aşamalarını detaylı olarak yazabilir misin?

evet canım aşılamayla kaldım tabi allahın izniyle :) önce adetin 3. günü puregon adı verilen iğnelere başladım yapman gereken dozajı doktorun belirliyo,12 gün iğne kullandıktan sonra 2 adet yumurtam istenen ebata gelmişti ve çatlama iğnesi vuruldum ovitrelle,iğneden 36 saat sonra da aşılamam yapıldı.aşılamadan sonra yarım saat klinikte yattım ve eve gidince sadece dinlendim ertesi gün normal yaşantıma devam ettim.progestan adı verilen düşük hapı ile folik asit kullandım sonra veeee bebişimiz geldi çok şükür :)

Selam kızlar,
Benim 2 gün sonra adet olmam gerekiyor ama hiçbir belirti yok, ayrıca hamile olduğuma dair de hiçbir belirti yok. kendimi dinliyorum sürekli ama iki yöne doğru da hiçbir belirti bulamıyorum. Acaba normal mi bu durum?

Selam kizlaar:) umarim herkezler iyidir biz cok sukur yolun sonuna geldik 39+3 deyim pazartesi dogum terminim var bakalim bizim kiz ozamana kadar gelecekmi:) nekadar yazamasamda yazdiklarinizi hep okuyorum:) aklimdasiniz hep..insallah tez zamanda sizlerede versin rabbim..dogum aninda dua edicem sizler icin..kendinize cok iyi bakin opuldunuuuuz:) kizim gelince haber edicem insallah!!

slm mevlana ve kızlar

aklıma geldin acaba yapmışta olabilir yapmamışta belli olmuyor çünkü :) bu durumlar sen bugün yarın iyi haberini alırız
bende izne ayrıldım evdeyim 37 deyim hayırlısı inş. bakalım

slm mevlana ve kızlar

aklıma geldin acaba yapmışta olabilir yapmamışta belli olmuyor çünkü :) bu durumlar sen bugün yarın iyi haberini alırız
bende izne ayrıldım evdeyim 37 deyim hayırlısı inş. bakalım

Gözün aydin cnm dinlen artik doguma kadar:) benim kiz 2yil beklettigi yetmiyor galiba biraz daha nazlanacak:) neyse artik kacari yok oyle yada boyle gelecek..sen nasilsin cnm?

Gözün aydin cnm dinlen artik doguma kadar:) benim kiz 2yil beklettigi yetmiyor galiba biraz daha nazlanacak:) neyse artik kacari yok oyle yada boyle gelecek..sen nasilsin cnm?

çok şükür bir yaramazlık yok çok güzel geçirdim süreci allaha şükür artık dinleniyorum geziyorumm en güzeli kocişime yemekler hazırlayorumm ev hanımlığıda hissediyorum

Selam kizlaar:) umarim herkezler iyidir biz cok sukur yolun sonuna geldik 39+3 deyim pazartesi dogum terminim var bakalim bizim kiz ozamana kadar gelecekmi:) nekadar yazamasamda yazdiklarinizi hep okuyorum:) aklimdasiniz hep..insallah tez zamanda sizlerede versin rabbim..dogum aninda dua edicem sizler icin..kendinize cok iyi bakin opuldunuuuuz:) kizim gelince haber edicem insallah!!

canım nasılda çabuk geçmiş zaman,senin için çok güzel allah yardımcınız olsun canım,inşallah sıkıntısız bir doğum olur ve kızınıza kavuşursunuz. bize haber vermeyi unutma dualarımız sizinle canım..

evet canım aşılamayla kaldım tabi allahın izniyle :) önce adetin 3. günü puregon adı verilen iğnelere başladım yapman gereken dozajı doktorun belirliyo,12 gün iğne kullandıktan sonra 2 adet yumurtam istenen ebata gelmişti ve çatlama iğnesi vuruldum ovitrelle,iğneden 36 saat sonra da aşılamam yapıldı.aşılamadan sonra yarım saat klinikte yattım ve eve gidince sadece dinlendim ertesi gün normal yaşantıma devam ettim.progestan adı verilen düşük hapı ile folik asit kullandım sonra veeee bebişimiz geldi çok şükür :)

ne güzel canım mutlu son olmuş:) bende aşılama yaptırmak istiyorum ama önce istanbulda aşılama merkezi bulup görüşmem lazım.sana aşılama öncesi test yada tedavi,laparoskopi gibi şeyler yaptılarmı.yani bi problem olup olmadığını araştırıp ona göre mi yaptılar? çok sordum ama napçamı bilmiyorum senden öğreniyim:(

Geri