Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Ayyy canım yaa o kadar sevindim ki beraber neler yaşadık bu portalda Allahım kucağına da sağlıkla almayı nasşp etsin defnemm seni çok seviyorum unutma
canım benim mutluluğunu tahmin edebiliyorum bende burda her hamileyim diyene bi posta sevinçten ağlardım ve dahada umutlanırdım.evet valla neler paylaştık nelere güldük nelere hüzünlendik:) bende seni çok seviyorum kızzzzz

merhaba kizlar nasilsiniz uzuuuunca bir zamandan sonra aranizdayim hamisler cogalmis cok sevindim u arada bende dogum yaptim.. oglum 2 bucuk aylik oldu bile.. 5 haziranda aksam 18.50de dogum yaptim 4105 kilo dogdu 56 cm simdi ikimizde cok saglikliyiz abisi biraz kiskaniyor ama olacak o kadar aysedencim senide ozellikle tebrik ediyorum canim bebisinin cinsiyeti belli oldumu ? kizlar kendinize iyi bakin vaktim oldukca girmeye calisirim gorusmek uzere...

Mrb arkadaşlar beni hatırlayanınız olurmu bilmiyorum nerdeyse bir seneden fazla oldu buraya gelmeyeli. Ama hem sizi özlediğim için hemde sizlerin bilgilerinizden yararlanmak için tekrar burdayım. Kızlar ben de hamileyim 6 ayımı bitirdim şükür bir oğlum olacak inşallah. Bebeğim çok iyi ama sanırım biraz erken doğmak istiyo 5. ayda sancılarım başladı bir aydır raporluyum evde yatıyorum ilaçlarla filan geciktriyoruz bakalım. Sizden hem dua istiyorum hem de böyle erken doğum riski yaşamış olanlar neler yaptı paylaşırsanız sevinirim

Mrb arkadaşlar beni hatırlayanınız olurmu bilmiyorum nerdeyse bir seneden fazla oldu buraya gelmeyeli. Ama hem sizi özlediğim için hemde sizlerin bilgilerinizden yararlanmak için tekrar burdayım. Kızlar ben de hamileyim 6 ayımı bitirdim şükür bir oğlum olacak inşallah. Bebeğim çok iyi ama sanırım biraz erken doğmak istiyo 5. ayda sancılarım başladı bir aydır raporluyum evde yatıyorum ilaçlarla filan geciktriyoruz bakalım. Sizden hem dua istiyorum hem de böyle erken doğum riski yaşamış olanlar neler yaptı paylaşırsanız sevinirim

evet cnm bnm ben hatırladım çok sevindim bende 6 aylık hamileyim ve erkek bebek bekliyorum

Kaynak Linki : https://www.meleklermekani.com/threads/lavisle-hamislik-yolunda.204782/page-408#post-941904

Geri