Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım sen beni tanıyorsun sanırım ben çıkaramadım ama bu çok güzel bir haber amin inşallah tüm isteyenlere Allahım nasip eder
canım sen beni tanıyorsun sanırım ben çıkaramadım ama bu çok güzel bir haber amin inşallah tüm isteyenlere Allahım nasip eder
cnm bnm hatırlamamış olabilirsin neredeyse birseneden fazla oldu ben alas

merhaba kizlar nasilsiniz uzuuuunca bir zamandan sonra aranizdayim hamisler cogalmis cok sevindim u arada bende dogum yaptim.. oglum 2 bucuk aylik oldu bile.. 5 haziranda aksam 18.50de dogum yaptim 4105 kilo dogdu 56 cm simdi ikimizde cok saglikliyiz abisi biraz kiskaniyor ama olacak o kadar aysedencim senide ozellikle tebrik ediyorum canim bebisinin cinsiyeti belli oldumu ? kizlar kendinize iyi bakin vaktim oldukca girmeye calisirim gorusmek uzere...

aaaa canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün bebişinizi inşş Allahım benim gibi tüm isteyenlere nasip etsin

Mrb arkadaşlar beni hatırlayanınız olurmu bilmiyorum nerdeyse bir seneden fazla oldu buraya gelmeyeli. Ama hem sizi özlediğim için hemde sizlerin bilgilerinizden yararlanmak için tekrar burdayım. Kızlar ben de hamileyim 6 ayımı bitirdim şükür bir oğlum olacak inşallah. Bebeğim çok iyi ama sanırım biraz erken doğmak istiyo 5. ayda sancılarım başladı bir aydır raporluyum evde yatıyorum ilaçlarla filan geciktriyoruz bakalım. Sizden hem dua istiyorum hem de böyle erken doğum riski yaşamış olanlar neler yaptı paylaşırsanız sevinirim

ayyy cnmmm çok sevindim dualarım seninle melekcim inşş bizlere de dua et inşş bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

kızlar uzun zamandan sonra kendimle ilgili bilgi vermek istedim size daha doğrusu bi konuda yardımınıza ihtiyacım var benm biliyosunuz ki adetlerim düzensiz ama birkaç aydır düzenli gibiydi eylülde 10unda ekimde 3 ünde erken oldum bu ayda 3.ünde leke geldi sonra arkası gelmedi... o leke şey diye duymuştum ne kadar doğru acaba döllenme oluşurken olurmuş ????? ve şuanda da hala adet olmadım ve dün belim çok ağrıyordu bugünde kasıklarımda ağrı var özellikle sol kasığımda bacağımı bağdaş kuramıyorum o kadar yani...Birde söylemesi ayıp yoğun gaz oluştu bugün için bunların haricinde belirti yok acaba üşütmüş olabilrmiyim kasıklarımda belimde ağrı buna bağlı olabilirmi? Lütfen yrdımcı olun tecrübeli olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum....Çok uzn yazdım okurken sıkılmayın emi :))

inşallah lavinya hamileliktendir bende leke gelmedi ama müthiş kasık bel ağrısı çektim özleleikle sağ kasığmda çok şiddettliydi ve dediğin gibi müthiş gaz vardı halende var :) ama hamile olabileceğim hiç akılam gelmemeişti benim 4 günlük gecikemde positif çıktı ve o kasık ağrıalrım 7. haftaya kadar devam etti 5 haftat benden leke gelmişti

inşallah lavinya hamileliktendir bende leke gelmedi ama müthiş kasık bel ağrısı çektim özleleikle sağ kasığmda çok şiddettliydi ve dediğin gibi müthiş gaz vardı halende var :) ama hamile olabileceğim hiç akılam gelmemeişti benim 4 günlük gecikemde positif çıktı ve o kasık ağrıalrım 7. haftaya kadar devam etti 5 haftat benden leke gelmişti

her bünyede farklı oluyo farkındayım ama işte insanda şüphe oluyo bugün kasık ağrım geçti gibi ama adetim gelmedi hala bakalım inşş senin durumundanımdır bende cnm tşkler ilgi ile cevapladığın için :kiss:

Geri