Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Evet bir dönemlik ankaraya gelmiştik şimdi trabzon tarafında çalışacağız tercih yapmadim kızım 2 yaşına gelene kadar çalışmayı düşünmüyorum canım...

dün dördüncü aşılama için iğnelere başladım. bunun yanında metformin ve inofolic diye bir ilaç alıyorum ayrıca bir de coraspin verdi doktorum. bu defa özel de yapıyorum. doktor çok umutlu konuştu senin durumun tüp bebeklik değil aşılamayla gebe kalabilirsin dedi. inşallah öyle olur. açıkçası biraz rahatlattı beni.

dün dördüncü aşılama için iğnelere başladım. bunun yanında metformin ve inofolic diye bir ilaç alıyorum ayrıca bir de coraspin verdi doktorum. bu defa özel de yapıyorum. doktor çok umutlu konuştu senin durumun tüp bebeklik değil aşılamayla gebe kalabilirsin dedi. inşallah öyle olur. açıkçası biraz rahatlattı beni.

hadi hayırlısı olsun canım,inşallah bu sefer olacak çok umutlu ol ;) bende 31 haftalık oldum ,hamileliğim çok rahat geçiyor aslında ama şekerim çıktı diyet yapıyorum tek sıkıntım bu,tabii ki bunada şükür...doğuma tam 2 ay kaldı heyecanlanmaya başladım artık biraz :D

MRH NASILSINIZ NASILSINIZ BİR SÜREDİR GELEMDİM KZILAR EYLÜL AYINDA 7. DEFA TÜP BEBEK DENEYECEĞİM BANA İLAÇ LAZIM GONAL F cetrotide 0 25 MG OVİTRELLA TEDAVİSNDEN KALAN VARSA BANA ÖZELDEN YAZABİLİRİMİ
aaaa 7. tüp bebekmi ufff ya çok zor bi durm seninki benden beter allah yardımcın olsun 7. olsun son olsun inşallah bebeğini kucağına alırsın

merhaba kızlar nasılsınız?uzun zamandır girmiyorum siteye.. ben girmeyeli hamişler bebişleri kucağına almış,bekleyenler hamile kalmış ne güzel.geri kalanlarımızda inşallah en kısa zamanda amacımıza ulasırız. ben kürtaj olalı 8 ay oldu hala bişey yok bekliyoruz.bi ara aşılamaya karar veriyoruz sonra erteleniyo,öylece kalıyo.muamma canım sen nerde aşılama yaptırosun nerde yaşıyodun? birde kızlar beylikdüzünde bir aşılama ve tüp bebek merkezi varmış,bileniniz gideniniz varmı acaba ? oraya gitmek istiyoruz inşallah kısmet olursa. hepiniz kendinize ve bebişlerinize iyi bakın görüşmek üzere:)

bu akşam son iğnemi vurulucam perşembe aşılamam yapılıcak inşallah bu defa tutar. ne olur bana dua edin. çünkü duadan başka bir şeye ihtiyacım yok.

Geri