Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

7 mayista catlatma ignesi oldum. Kasık agrisi, batma çok fazla .beklemek çok zor.14.gun kan testi yapacagim.bir hafta nasıl geçecek blmiyorum.

bende 8 mayısta oldum iğneyi o günü sayarsak 14.gün bu gün bir gün sonradanmı sayıyoruz o zaman 13.gün oluyor bugünmerak ettim ve acayip bir şekilde sancım var belim kasıklarım çok ağrıyor bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

benim bugün 14.günüm iğne olalı ama sancım çok fazla hamilemiyim acaba idrarda çıkmaz diyorlar kan testi yaptırıcam reglide olmadım henüz çok merak ediyorum
yokmu anlayan arkadaşlar

arkadaşlar size başımdan geçenlerle aydınlatmak isterim Umarım işinize yarar ben 10 Ay boyunca bütün ovulasyon günlerimi takibe alarak ilişkide bulundum ama tutmadı daha sonra serophene kullandım ve Tabiki herşey doktor doğrultusunda Çatlatma iğnesi oldum bir hafta boyunca ilişki oldu ama o Ay da tutmadı daha sonra bütün stresi üzerimden atıp oluruna bıraktım hiç bir şekilde sıkıntımda yoktu ama bir sonraki Ay adetim 7 gun gecikti test Yaptım negatif çıktı testi bir hafta sonra tekrarladım pozitifi görünce havaya uçtum diyebilirim Allah hepinize nasip etsin stres bazen tek başına bi sebep sayılabiliyor

arkadaşlar belirtileri kişiden kişiye fark göstersede bende hafif mide bulantılari göğüs ağrısı hassasiyet değil bayaği ağrıdı yani yanlardan koltuk altlarına kadar giden bi ağrıydi bide uzerinde damarlar çıkmıştı belli olmuştu

Merhaba arkadaslar ben 2.6 catlatma ignesi oldum doktora gittimde 23mm olmus dedi suan sag kasik agrisi var gogus agrisi var sizce hamile olabilirmiyim

insallah hamilesindir. bende 6.6 da vuruldum bugun 10 gun oluyor kasik agrilarim var az bide akintim oluyor. bende merak ediyorum hamilemiyim diye. ama kasik agrilarim oldukca adet olacakmisim gibi geliyor... Allahim hayirlisini nasip etsin...

Mrb . arkadaslar bu ay ilk defa bende serophene hap kullandım ve sol tarafta yumurtam 19 mm oldu ve doktor çatlatma iğnesi yapalım dedi..Aynı gün ovitrelle 250 mg iğne vurdu 36 saat sonra ilişki ve daha sonra tekrarlayan günler gunasiri ilişki dedibbugün iğneyi vurundugum beşinci günüm çalışmalara devam ediyoruz hala:)ama bende sizlerin yaşadığı o şiddetli kasık ağrısı göğüs ağrısı falan yok yada henüz baslamadi sadece sol tarafimda hafif ağrım oluyor okadar... iğneyi vurduktan kac gun sonra kan testi yapayım kızlar ne zaman belli olur çok merak ediyorum. ..Çok dua ediyorum çok istiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. ...

canım bn ayın 9 unda iğne vuruldum sağda 16 mm çatlamış yumurtam solda ise 20 mm çatlamamış yumurta vardı doktor ovitrelle çatlatma iğnesi vurdu hemen 3 gün üst üste ilişki önerdi biz 5 gün ilişli de bulunduk bn 5. gün gece şehir dışına çıkmak zoorunda kaldım doktor önemli değil ilk 3 gün çok önemli dedi acaba diyorumm hamile kalma şansımı kayıp mı ettim:( bi cevap veren olursa sevinirim

Merhaba arkadaslar..bende bu sabah 10 da ovitrelle igne vuruldum.ilk denememiz yumurtam dun 18milimdi..iliskiye girme saati konusunda kafam cok karisik doktor hergun yapin dedi yazililanlari okuyorum farkli seylerde var bilemedim nasil dogrusu ???

Geri