Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Meraba kızlar ben 20 aylık evliyim 10 aydır korunmadıgımız halde hamile kalmadım doktora gittim bir problemin olmadıgını söyledi ve klomen hapı verdi günde1 / 5 gün kulan dedi bu ay kulandım ama işe yaramadı

Kızlar araniza yeni katıldım 4 yıllık evliyiz doğal yolla korunduk 15 ay önce korumayı bıraktık bebis için ama olmadı doktora basvurduk hormon testi ii çıktı muayene falan kist falan yok adeti m çok düzenli ama sonuç beklemede doktor bu ay klomen verdi ama inanın yumurlamami geciktirdi ayağa kalkamayack kadar sancı çektim şişkinlik uyku baş ağrı yaptı acaba hamilemiyim dedim çünkü ben hiç adet sancısı cekmem ama çok zor sokuldu adetim sizlerde böyle oldumu bır arkadaş aynilarini yazmış acaba doktoru ne demiş

Kızlar araniza yeni katıldım 4 yıllık evliyiz doğal yolla korunduk 15 ay önce korumayı bıraktık bebis için ama olmadı doktora basvurduk hormon testi ii çıktı muayene falan kist falan yok adeti m çok düzenli ama sonuç beklemede doktor bu ay klomen verdi ama inanın yumurlamami geciktirdi ayağa kalkamayack kadar sancı çektim şişkinlik uyku baş ağrı yaptı acaba hamilemiyim dedim çünkü ben hiç adet sancısı cekmem ama çok zor sokuldu adetim sizlerde böyle oldumu bır arkadaş aynilarini yazmış acaba doktoru ne demiş
Cnm kist yapabiliyr klomn yani cogunda olmuyr ama kist olmus olabilir dr. Tekrar gitmeni tavsiye ederim arti bu tarz ilaclari al kullan hamile kalirsin tarzi seyleri tasvip etmiyorum yumurta takibi muhakkak yapilmali israrla yumurta takibini isteyin dr.lararinizdan eger yumurta takibi gorduysen dr. Kist olup olmadigini gormustr muhtemelen bilmedigimdn yani birde adetim zor sokuldu dedin yogunlugu nasildi ona gore daha net cevap verebilirim rabbim gonlune gore versin ins tez zamnda kucagimiz dolar

Sağol yazdığın için bu hafta randovum var gidicem bende kist falan korktum takip isteyecegim doktordan yarın eşim spermtesti verecek onda bir problem çıkmaz inş sonra bakicaz yolumuza rahim filmi dedi doktor sonrası için ama korkuyorum nasıl olacak

Geri