Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Sağol yazdığın için bu hafta randovum var gidicem bende kist falan korktum takip isteyecegim doktordan yarın eşim spermtesti verecek onda bir problem çıkmaz inş sonra bakicaz yolumuza rahim filmi dedi doktor sonrası için ama korkuyorum nasıl olacak
Hic korkma cnm anestezili oluyor genelde ama devlette yapmiyrlar anestezi bncede git takop yaptr bqk yapilan yanlislardan biride bilmiyruz bilmedigimizden gerci hep bunlar dr. Uyarmasi lazim olduki sorun esinde yine allah korusun da ee ne oldu sen o ilaci bosuna ictinn. Burdan bizim gibj yazi takip eden ark.sesleniyrum cift tarafli muayne olmadan yumurta gelistirici ilaclar kulllanmayin kullanmaya basladigi andada takip isteyin bu tarj ilaclar kist yapabiliyr zararsiz kistler ama yinede tedavi gerektiren birsey rabbim herkesin gonlune gore versin .

Haklısın canım şu an doktor dayiz eşim testi verdi hayırlısı inş birsey çıkmaz sonuçlara göre hareket edicez canım yazarım burdan Allah hepimizin yardımcısı olsun

Amin canım Sağol sonuçlar cumartesi rahim filmi de cumartesi duruma göre anestezi olabilir ama bronsiyal astım var ağrıya dayanabilecegimi dusunuyorum canım biraz da doktorumu seviyorum ondan güveniyorum c7martesiye kadar biraz sters olurum ama baş a gelen çekilir

Merhaba bende klomen kulandım ama bana doktor aşılama hakında bişey söylemedi iki aydır kulanyorum gunde 1 tane adetimin 5 güninde 5 gün devam etim ama geçen ay adetim gecikti 3-4 güne normalde zamanında olurdum 27-28 bu sefer 31 çıkardı ve çok sancılı oldu normaldede öyle olyom ama bu klomen çok köti agrı yaptı bu ayda bekliyom bakalım 31 çıktıgına göre daha 5 gün var inşallah bu ay hamile kalırım

Kızlar araniza yeni katıldım 4 yıllık evliyiz doğal yolla korunduk 15 ay önce korumayı bıraktık bebis için ama olmadı doktora basvurduk hormon testi ii çıktı muayene falan kist falan yok adeti m çok düzenli ama sonuç beklemede doktor bu ay klomen verdi ama inanın yumurlamami geciktirdi ayağa kalkamayack kadar sancı çektim şişkinlik uyku baş ağrı yaptı acaba hamilemiyim dedim çünkü ben hiç adet sancısı cekmem ama çok zor sokuldu adetim sizlerde böyle oldumu bır arkadaş aynilarini yazmış acaba doktoru ne demiş
Bende kulandım öyle olmuştum mide bulantısı baş dönmesi kasık agrısı sonradanda adet oldum adetimde çok sancılıydı ve gecikmeli geldi bu ayda kulandım mide bulatısı kasık agrısı yaşiyorum

Yupii ben bugun doktordan geldim rahim filmi cekildim zor oldu ama atlattim tuplerde sorun yok şükürler olsun Allah a klomen kesti doktor belirtilerden ötürü eşim de sperm testi verdi onda da sorun yok olur dedi 3ay deneyin tekrar dedi inş hepimiz kavuşur uz bebislerimize

Geri