85/4 asker yolu bekliyorum

Canım Allah kavuştursun ..Benim nişanlımda 3 aralıkta teslim oldu seninkiyle hemen hemen aynı bitecek bana da çoooooookkk zor geliyor inan o kadar zorlanıyorum ki kalbim cıkmış gibi yerinden..Nasıl geçeeer nasıl biter bu günler hiç bilmiyorum..Sana da Allah sabır versin canım..

bütün askerlerim sağ salim gelsin

Canım Allah kavuştursun ..Benim nişanlımda 3 aralıkta teslim oldu seninkiyle hemen hemen aynı bitecek bana da çoooooookkk zor geliyor inan o kadar zorlanıyorum ki kalbim cıkmış gibi yerinden..Nasıl geçeeer nasıl biter bu günler hiç bilmiyorum..Sana da Allah sabır versin canım..

canım allah hepinizi tez zaamanda sağ salim kavuştursun bende senin gibi nişanlandım nişanlandıktan bir ay sonra askerse gitmişti nişanlım allahım düşünmemek elde değil 460ı o kadar zor olduki ama şimdi artık bitiyor 75 ardahan:)))darısı bütün asker yolu bekleyenlere olsunnn hepiniz sağlıcakla kalınnn ilk zamanlar ne kadar kaldı diye değil ne kadar geçmiş diye sayın emin olun öyle daha çabuk geçiyor arkadaşlar ben 200den düşene kadar o şekilde saydım HEPİNİZE MUTLULUKLAR HOŞÇAKALIN (ŞAFAK 75 ARDAHAN ATARSA 74 BARTIN) ŞAFAK NE KADAR ZENGİN OLURSA OLSUN FAKİRLEŞMEYE MAHKUM....

hayırlı teskereler canım benım kardesımde hakkarı yuksekovada oda 84/4 gıttı bakalımm aklımız kalbımız kulagımız orda allah herpsıne yardıme tsın

Geri