aaaaahhhhhhhh ahhhhhhhhh

Cevap: aaaaahhhhhhhh ahhhhhhhhh

Hayatım çok çabuk geçiyor inan bana biliyosun konuşmuştuk seninle bunu:)üzülmeee geçicekk ama böyle üzülmeye devam edersen hiç geçmez gün sayma bırak herşeyi oluruna bebeğimm kimler gelip kimler geçmişşşşş

bekledim canım seni çok iyi anlıyorum gece nöbetlere bende çok kalkıyodum günlerde geçmiyordu ama bak bitti geldi evlendik inşallah darısı başınıza :D

bekledim canım seni çok iyi anlıyorum gece nöbetlere bende çok kalkıyodum günlerde geçmiyordu ama bak bitti geldi evlendik inşallah darısı başınıza :D
inşallah canım hepinize çok ama çok teşekkür ederim iyiki varsınız :)

bitanem ALLAH kavuştursun...bende asker yolu bekliyorum...6 ayı kaldıı sanki 6 sene gibi hiç geçmiyor zaman....çoookkk zoorr...

vallahi billahi biter.ben bekledim asker yolu. nışanlı iken.ne mutlu sana ki sevdigin asker .vatanı bekliyor.bizde rahat uyuyoruz.seni gösterecegin sabır için şimdiden alnından öpüyorum.ALLAH kavuştursun cnm

aynı dert bende de var dı ama yürümedi ayrıldık askerdeki insanın psikolojisi bambaşka oluyo herşeye karışıyo senın partnerin nasıl bilemem ama allah sabır versin canım.allah kavuştursun.

offfffffffff sevdiğim adam şubatta askere gitcek onun yolunu beklemek benim içinde zor olcak ne diyim ki Allah kavuştursun sizi askerliğin sonunda dönüp size gelcek ya bnce bu en güzeli

Geri