Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:()

ẰήģéĮ'ìм

Yeni Üye
Üye
Açık mektup(kesinlikle okuyun süper bişe:()
Açık mektup
Sana bu m£ktubu çok uzaklardan yazıyorum.
Şu an radyoda s£vdiğimiz şarkı çalıyor v£ b£n s£ni düşünüyorum, dalıyorum hülyalara v£ yin£ tüm içt£nliğiml£ sana döküyorum içimi. Oysa hiçbir zaman s£nin için böyl£ yazmayı b£c£r£m£miştim. Tabi mat£matik d£ft£rim£ yazdığım saçma şiirl£ri saymazsak £ğ£r. D£m£k ki yazabilm£k için hasr£tl£ yanmak g£r£k. Şimdi is£ t£miz kâğıtlara yazıyorum, adr£sin£ ulaşamayacağını bildiğim hald£.
Şimdi is£ çok uzaklardasın ߣn is£ karlı dağlarla ç£vrili, soğuk bir doğu ş£hrind£, loş ışıklı odamdayım. Yalnızım ve sh£ni düşünüyorum. €vliliğinin birinci yılı. Hala s£ni unutamadım. Gidişin dün gibi aklımda iki aşkın ortasında şaşkın duruşun ve kalßimi, aklımı yanına alıp gidişin... Şimdi hoyrat £ll£rd£sin. Başkalarıyla paylaşıyorsun ömrümü. V£ £n güzel bus£l£rini v£riyorsun b£klid£ ona. B£n is£ sigaramın dumanındaki hayalin, bird£ fotoğrafınla yaşıyorum. Biliyorum s€n bana Kaf dağının ardındaki Anka kuşu kadar uzaksın artıq v£ bir o kadarda masalsın. Ama yin£d£ b£kliyorum, g£lm£y£c£ğini bil£ ßil£. Gözl£rimd£ tütüyorsun. Sigaramın dumanında v£ bir bardak karının son damlasında arıyorum s£ni. ßulamıyorum v£ irkiliyorum. Yüzl£şiyorum g£rç£kl£rl£. Artık yoksun yanımda. V£ gidişini hatırlıyorum. S£vdamı ve gururumu insafsızca £zişini sana b£yaz g£linlikl£r£ bürünmüş ߣd£ni ve yanındaki yabancıyı görüyorum. ßiraz B£kliyorum. ßu v£da faslından caymanı b£kliyorum. Yin£ umutlarım boşa çıkıyor, ardına bakmadan gidiyorsun. V£ yin£ irkil£r£k g£rç£k dünyaya dönüyorum. Bir sigara daha yakıyorum.
Hatırlar mısın sigaranın üstüne ismini yazar öyle iç£rdim. Yin£ öyl£ yapıyorum. Bird£n ölüm g£liyor aklıma. Acaba hanqisi b£ni öldürür; s€nin s£vdan mı yoksa bu z£hir mi?
Galiba biraz saçmalıyorum. Ama aşkın yan £tkil£ri olsa g£r£k.
İşt£ h£r günüm bu f£ryatlarla, sit£ml£rl£ g£çiyor. Ummada kaybolmuş bir hayal£t g£mi gibiyim. Acaba s£nd£ mi böyl£sin? Yoksa hala b£ni mi düşünüyorsun? Hala giyiyor musun siyah kazağını saçlarını topuz yapıyor musun? O halini özl£dim, Kömür karası gözl£rini, £ll£rinin sıcaklığını, s£sini özledim.
H£r ne kadar s£ni görmekten kork samda özl£dim seni.
€vet seߣbi hayatım! Yin£ sabah oluyor, yine gözl£rim uykuya hasret. Bu dünyada mahş€r yalnızlığı yaşıyorum artık. Arafat m£ydanında t£k ßaşıma kalmış gibiyim. Yani sensiz hiç bir şey anlamlı değil. ßiliyorum ne yap samda mahkûmum, kader kalesinde s£nsiz ve ßir ßaşıma kalmaya. Ulaşamıyorum sana. Vuslattan yana hiçbir ihtimal yok. Hatıralar bil£ çok uzakta kalıyor. Artık bu loş odamda maziye dalıp dalıp gitm£lerimsin. Sana bu mektubu ulaştırmayı çok isterdim! Sol yanımda bıraktığın hicran yarasını görm£ni ist£rdim! Ama yin£d£ sana kızamıyorum, lan£t okuyamıyorum sana v£ s£ni üzm£k ist£miyorum. Her d£fasında yaptığım gibi bu m£ktubu da !!

Yakıyorum!!!!

Video Azbuz ,açık mektup,Müzik,
(bu video yazdıgım hikayenin videosu bhen yaptım izlerseniz sevinirim bakalım begencekmisiniz:))

Son düzenleme:
Geri