Adetliyken Gebelik Testi Yapılırmı?

Adet döngüsünü bir çok koşul etkileyebilir. Sadece gebelikten dolayı adet gecikmez. Belki kimyasal gebelik geçirdiniz belkide stres, mevsim dönüşü,tüketilen besinler,rahim kaynaklı problem hormonal sorun vs gecikmeye neden olabilir. Test yaparak kuşkunuzu giderebilirsiniz.

adet tarihim 2 gün gecikti sonra adet oldum 2 gün sürdü 3. gün leke geldi sizce hamilemiyim

Adet tarihi bir kaç gün ileri yada geri gelebilir + adetin 2 gün sürmesi normaldir gebe olduğunuzu düşünmüyorum .Kuşkunuzu gidermek adına test yapabilirsiniz.

adetim 4 gün gelmedi sonra yoğun kanamalı adet oldum 6 gün sürdü sizce hamilelik yinede olabilrimi?

Merhaba, adet tarihi zaman zaman ileri yada geri gelebilir sık olmadığı müddetçe bu normaldir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum ama kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

adete 6 gün kala ilişki oldu doğum kontrol hapı kullanıyorum ama hamile kalmaktan korkuyorum adet oldum yarın test yapsam çıkarmı acaba

Merhaba 3 gun geciktim kan testim 5.07 cikti doktor 2 gun sonra tekrar test onerdi fakat 4.gunde adet oldum ve asiri kasık agrim var hamilemiyim degilmiyim test icin adetimim bitmesini beklemem gerekiyor mu

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. Adetinizin gerçekleşmeside gebe olmadığınızı gösteriyor. Siz yinede tedbirli davranıp testi tekrar yapın. Adetinizin bitmesini beklemenize gerek yok. Dilediğiniz zaman hcg testini yapabilrisiniz

Geri