Akrep kadını boğa erkeği evlilik konusunda nasıldır anlaşabilir mi?

B

Bukizfelaket

Forum Okuru
Akrep kadını boğa erkeği evlilik konusunda nasıldır anlaşabilir mi?

Akrep burcu kadını boğa burcu erkeği Melek kadınlar kulübü akrep burcu kadını boğa burcu erkeği evlilik forum'da.​

Kızlar ben akrep burcu kadınıyım ve özelliklerimi tam anlamıyla yaşıyorum erkek arkadaşım boğa burcu erkeği ve yemek yemeyi çok seviyor ama anlaşamıyoruz ayrılamıyoruz da birbirimizi yiyoruz ama birbirimizi seviyoruz da akrep burcu kadını boğa burcu erkeği evlilik konusunda nasıl ilerler evlilikleri nasıl olur size sormak istiyorum. Büyük bir çıkmaz içindeyim o da beni bırakmıyor bende onu bırakmıyorum ama çok kavga ediyoruz bu konuda ne yapabiliriz?

Merhabalar
Akrep kadını olaydır biraz fazla sahiplenir sevdiğini boğaya sözünü geçirecektir. Akrep kadını özgürlüğüne düşkündür aynı zamanda çalışmayı sevdiği için evlenmeyi erteleyebilir boğa burcu da biraz evden mi erteleye bilen bir burçtur bu sebeple ikinizin evlenmesi biraz uzayabilir bu süreçte birbirinize karşı sevginiz azalabilir. Akrep kadını ve boğa burcu erkeği aslında evlenebilirlerse çok tutkulu bir evlilik yaşayabilirler. Çünkü iki burçta cinsel yönden ağır basan burçtur. Boğa burcu için önemli olan sadakat akrep burcu da aynı zamanda tam bir aşk kadınıdır tutkuyla hareket edebilir ama mantığı da elden bırakmaz ama dediğim gibi akrep kadını boğa erkeği biraz zor.

Dilerseniz aşağıdaki linki ve bir inceleyin "burçlar ve evlilik" konusunda bilgi sahibi olabileceğiniz linki aşağıya bırakıyorum.

Geri