Anal birliktelik ile hamilelik olur mu

Beyzanr06

Yeni Üye
Üye
Anal birliktelik ile hamilelik olur mu
Merhabalar erkek arkadaşımla yakınlaşmamız oldu iç çamaşırm üzerimdeydi asla çıkarmadım sadece arka tarafı az sıyırıp boşalma oraya oldu yani kalçamın kaba etine hemen sildim iki üç kere vajinaya temas etmediğini biliyorum kzlığım bozulmadı ilişki yaşamadım bu durumda hamilelik olur mu lütfen cevap verin

Merhabalar erkek arkadaşımla yakınlaşmamız oldu iç çamaşırm üzerimdeydi asla çıkarmadım sadece arka tarafı az sıyırıp boşalma oraya oldu yani kalçamın kaba etine hemen sildim iki üç kere vajinaya temas etmediğini biliyorum kzlığım bozulmadı birliktelik yaşamadım bu durumda hamilelik olur mu lütfen cevap verin
Kızlık zarı hamile kalmaya engel değil öncelikle bunu söyliyim eğerki spermler vajina girişine gelmediyse gebelik olmaz adet olmazsan test yaparsın

Merhabalar erkek arkadaşımla yakınlaşmamız oldu iç çamaşırm üzerimdeydi asla çıkarmadım sadece arka tarafı az sıyırıp boşalma oraya oldu yani kalçamın kaba etine hemen sildim iki üç kere vajinaya temas etmediğini biliyorum kzlığım bozulmadı birliktelik yaşamadım bu durumda hamilelik olur mu lütfen cevap verin

Anal yolla olmaz diye biliyorum ama arkadaşında dediği gibi önemli olan sıvının vajinaya kaçmaması önemli

Geri