arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yoksa deliricem

her kese ne kadar teşekkür etsem azdır en ufak bir patlama bekliyorum istifamı yazp çıkıcam bugun 2 kere bayıldım anlaşılması zor insanlar hani hep bana rabbena tipleri varya bunlar onlardan insanları anlamıyorum şaşırdım nikein bu gün anladım ki iş yerinde tek ben böle değilim yeni giren elamanda şok durumda o bayanda eşiyle konuşucak gerekene beraber yapıcaz o fransada büyümüş bazı şeyleri daha iyi biliyor işler kolaylaşıyor sanırım çıkıcam diyenlerin sayısı arttı ayıldıktan sonra bana evde hastalan hastalını buraya taşıma yumruğunu göstererek ben iyi etmek zorunda kalıcam yoksa dedi yine şok oldum sabır diyorum yinede inş en kısa zaman da bir kere daha nurdan derler bir keresinde de ben bunları uygunsuz halde yakaladım belkide ondan böleler onuda anlamış değilim ama çıkıcak ortaya zaten yakalayan yakalayana nasıl bir şirket anlamadım en kısa zaman da çıkıcam kesin kararım elbelt iş bulurum allahıma şükür elim ayağım tutuyo daha ama benimle ilgilendiniz için sizlere minnetarım sanki biraz yüküm kalktı teşekkürler arkadaşlar :) iyi ki varsınız !

Cok ilginc bir durum,ben hic bir sey anlamadim bu yaptiklarindan,takindiklari tavirdan cok anlamsiz,bu kadar ilginc insanlarla calismak cok zor olmali,ne olursa olsun,buyuk konusmamak gerekli fakat ben orada bir dakika bile durmam.Ne geregi var kendinizi yipratmaya,ayrilin gitsin.

ya onlar kim ki öyle hakaretler edebiliyorlar,anlayamadım.. Bence ilk önce eşinle bunu detaylı konuş hiçbir şahtede ihtiacın olmasın kımsenın yukunu alma sırtına bu kadr yukun varken kanıtlamak ıcın bı delıl yarat vee hakkını ara,o zman özguvenın yerıne gelır canım kolay gelsın

bence bir insanın herseyden önce kendısıne saygı duyması gerekıyor. her seyden önce aynanın karsısına gec ve kendını dıkkatlıce izle, kendine sana yapılan her ne neden olursa olsun bunları hak edıp etmedığını sor ve harekete geç.
ha buna cesaretım yok bu benım karekterım mülayım ve sessız bır ınsanım dıyorsan şimdi şu yazacaklarımı iyice oku ; seni bu boya posa getiren ailen senın o kadar üzerinde hakkı olan ailen seni bu kadar ezdimi veya ezildiğini bilseler ne kadar üzülürlerdi değilmi? peki ya sen nasılda sende hiç hakkı bile olmayan insanlara kendini ezdirirsin hukuksal olarak iki şahit bulamazsan iddianı kanıtlayamazsın ama bulursanda t.c ye göre yüklü bir tazminat alırsın. telefonuna gördüğün hakaretleri kaydet ses kaydı çekim ondan sonra işçi hakkları mah. başvuru yap eger bunları yapmaya hazı hissediyorsan bana msj at mahkemede avukat tutmana gerek yok ne yaapman gerektiğini prosedürleriyle yazarı. Ben senin yerınde olsam hakkımı sonuna kadar arardım.

ya canım çok geçmiş olsun, ya canları cehenneme, onlar kim oluyorlar da böylesine hakaret edebilecek gücü kendilerinde bulabiliyorlar..........

eğer bu işten başka bir iş bulabilirim diyebiliyorsan çık gitsin bence; ama ben olsam çıkarken içimi boşaltır öyle çıkardım, hakaret etmek nasıl olurmuş gösterirdim onlara :D :D

ses kaydı falan demişsin, işe yaramıyor mahkemede diye biliyorum... keşke gizli kamera gibi bir şey olsa da tüm pisliklerini gösterebilsen herkese...

umarım her şey yoluna girer, iş yerinde insanın huzurunun olmamasının ne denli kötü olduğunu iyi bilirim... seni çok iyi anlayabiliyorum... her şeyin en kısa zamanda yoluna girmesini diliyorum...

azarlasınlar işten çıkıcam dedim şimdi benden iyisi yok anlamıyorum ya bu dengesizlr içinde benimde dengem yok olucak korkuyorum iş için bir kaç yerden haber bekliyorum haber gelir gelmez çıkıcam

canım benim yaa hemen ayrıl ordan.. kimsenin seni ezmeye hakkı yok.. ordan çıkarsın başka bir iş bulursun..bi kapı kapanır bi kapı açılır.. herşey gönlünce olsun inşallah..

ohhhhhhhh beeeeeeee
kurtuldum arkadaşlar kurtuldum sabrın sonu selamet oldu işten ayrılacağımı dün söyledim o kadar rahatım mı anlatamam hemde öle bir ayrılacam ki onlarda şaşıracak bu hafta nikahım var çalışmama izin vermiyolar dedim evlilik tazminatımıda alıp çıkıcam tabi onların bundan haberi yok ama bir gerçek varki nasıl rahatladım anlatamam şükür yaaaaa ohhhhhh

Geri