Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

merhaba siteye yeni katıldım. aşılama yaptırdım bugün 7.günüm ancak hiç ağrım falan yok. bu normal mi hamilelik olsa belirti başlamış olmalımıydı acaba. bakıyorum çünkü adet sancısı gibi ağrım oluyor diyen çok insan var ama bende bişey yokk:(

Teşekkür ederim . Peki kan testin den önce idrar testi yapsam var ise çıkarmı. Kan sonucu bekliyecek cesaret im yok gibi

mrb arkadaşlar bugün benim aşılamamın 12. günü kan testi yaptırsam sonuç alırmıyım acaba adetıme 1 hafta var ama adet olakmısım gıbı agrılarım var..

Beyza adminimizin de dediği gibi iki haftadan sonra kan testi yaptırabilirsiniz.

Cnm aşılama dan sonra tam 15 günbekle adet oolmazsan 16. Veya 17. Günde kan ttesti yaptır . Doktorum bana öyle Söyledi yoksa zzaten 15. Günde adet olunurmuş ki ilk aşılama m da aynen öyle oldum. DDün ikinci aaşılama yapıldı bbakalım hayırlısı

Merhaba kizlar 3 senelik evliyim evledigim gunden beri bebek hasretiyle yaniyorum mart 26 da ilk asilamam oldu dune kadar kasık sancilarim bel agrim vardi bugun sabahtan beri kesildi agri felan yok sizce normaal mi beklemek kadar zor bisey yok rabbim insallah hakkimizda hayirlisini versin boyle olup da hamile olan var mi lutfrn cevap verin

Geri