Aslan burcu uyum tablosu nedir hangi burclarla anlasirim?

• Konbuyu başlatan Aslanburcuyum
  • Başlangıç tarihi
A

Aslanburcuyum

Forum Okuru
Aslan burcu uyum tablosu nedir hangi burclarla anlasirim?

Aslan burcu uyum tablosu melek kadınlar kulübü aslan burcu uyumu forum'da.​

Ben aslan burcuyum her şeyi öyle hemen beğenmiyorum biraz. Aynı zamanda yanıma yakismalı yanımdaki kişi benim gibi asıl ve gösterişli durmalı bakan bir daha bakmalı diyebilirim. Eğlenceyi enerjik olmayı çok severim. Aslan burcu uyum tablosu nedir kimlerle anlaşabilirim?

Aslan burcu uyum tablosu melek kadınlar kulübü aslan burcu uyumu forum'da.​

Ben aslan burcuyum her şeyi öyle hemen beğenmiyorum biraz. Aynı zamanda yanıma yakismalı yanımdaki kişi benim gibi asıl ve gösterişli durmalı bakan bir daha bakmalı diyebilirim. Eğlenceyi enerjik olmayı çok severim. Aslan burcu uyum tablosu nedir kimlerle anlaşabilirim?
İkizler dışında her burçla anlaşabilirsiniz bence :dance:

Merhabalar
Aslan burcu özellikleri konusunda öncelikle bilgi vermek istiyorum. Anlattıklarınız gibi aslında aslan burçları güçlü hisseden güçlü görünmeyi gösterişli görünmeyi seven bir burçtur. Aslan burçları Ateş grubundan olan bir burçtur genellikle aslanlar toprak ve kendisi gibi Ateş grubundan olanlarla iyi anlaşırlar. Ateş grubunda olan burçlar yay ve koç burçları koç'la belki biraz zorlansa da yay ile çok iyi anlaşılacağını düşünüyorum yine oğlak boğa Toprak burcuna mensup olanlarla da iyi anlaşılacaktır. Aslan burcu enerjik spor yapmayı eğleneceği lüks içinde bulunmayı çok sever ve tabii ki kendisi gibi gezmeyi çok seven eğlenmeyi çok seven şakacı bir burç olan yay ile güzel bir uyum yakalayacağını düşünüyorum.

Peki aslan burcu aslan ile anlaşır mi evlilikleri nasıl olur? Dilerseniz aşağıdaki linkten "iki aslan burcu arasında evlilik uyumu nasıl olur" konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri