Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Oy oy oy taze melek olmuşum :) ne mutlu bana ...

Slm arkadaşlar bu siteye üye olalı çok olmuştu ama pek fırsat bulamıyorum girmeye, bu ateş ölçme konusu dikkatimi çekti, bende furyaya katılmak istiyorum banada yer varmı aranızda?
Benimde adetimin 3. günü bugün yarından itibren ölçmaya başlıyayım bari,çalıştığım için zaten 7 de kalkıyorum tam ölçme vakti imiş :)

Hoşgeldin canım aramızaa.. Tabikiiii yer var olmazmı.. Bütün Meleklereee yer var aramızdaa..
Çalıştığın için tam sana göre bir zaman dilimiymiş canım... Ölçeersin ve bizim gibi tablo halinde yazarsan hem kendin takip edebilirsin hemde burda efsun diye arkadaşımız var yardımcı olan.. Yorumluyorrr ateş değerlerimizi ve bizlere yardımcı oluyor.. Tabi ateş ölçme yöntemminde ilk aylardaa ateşş çizelgenn belli olmalıki tam anlamıyla yorum yapılabilsin canım..
İnşallah sende en kısa zamanda meleğine kavuşursun...

ortalama adet dönemin ne zaman canım... ???

geçen ay 20 sinde olmuştum, bu 13 biraz aceleci benimki :) bebikde öyle olsa ya değil mi :)

Selamlar! Hoşgeldin LALEZAR. Şimdiden iyi çalışmalar canım. Uzun ve yorucu günler seni bekliyor. İnşallah tez zamanda bebişine kavuşursun. Ne kadardır istiyorsun?

AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs

fatoss = 24-30 Mayıs

OMRU HAYATIM = 8Mayıs (haber alamadık arkadaşımızdan)

menekshe = 3 Haziran

SEDUŞ = 26 Mayıs

zuzuu = 09 Haziran

efsun_55 = 29-30 Mayıs

KeLeBeK = 23-24 Mayıs

haidi = 27-28 Mayıs

LALEZAR = 6-7 Haziran

Son düzenleme:

2007 kasımda evlendik, o zamandan beri istiyoruz ama benim bir rahatsızlığım var ilaç almak durumunda kaldığım için arada, işte zaman geçti bugüne geldik... bu uzun ve yorucu günleri yaşıyorum yani, aşılama bile denedik 2 ay önce ama tutmadı..

2007 kasımda evlendik, o zamandan beri istiyoruz ama benim bir rahatsızlığım var ilaç almak durumunda kaldığım için arada işte zaman geçti bugüne geldik... bu uzun ve yorucu günleri yaşıyorum yani, aşıleme bile denedik 2 ay önce ama tutmadı..

Çok geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun... Bende temmuz 2007 de evlendim... Şuan bu paylaşım bölümünde olan arkadaşlar genellikle 2 yıllık evli.. Fatooş ve efsunda temmuz 2007 de evlenen arkadaşlarımız... İnşallah hepimizde biran evvel melekklerimize kavuşuruz...

regl tarihimi ok ? yani biraz daha erken olur sanırım, az öncede yazmıştım geçen ay 20 sinde olmuştu, bu ay 13

Geri