babam ölsün bende rahat edeyim

yeter geçenlerde arkadaşının restaurantına gittik dedik güzel bişeyler yiyelim kendisi ne isterse onu yedişk düşünün artık ya orada sırtıma şap şap bu benim kızım diye vuruyor

canım bence yaşın dolayısıyla böyle düşünüyorsun ...bir de senin hal ve hareketlerini ondan dinlemek lazım ...
baba çınar ağacı gibidir gölgesi yeter öyle deme bir daha ölsün felan allah korusun olur mu öyle şey ...
sen sakin ol bir baban gelince sarıl ona hoşgeldin de öp onu ....şimdi biz bilemeyiz ki senin evde ki veya babana yansıyan tavırlarını dimi canımmm ....olaylara iyi yönüünden bak hiç bir baba evladını üzmek istemez ...

sen şuan küçüksün.ailen sana ne yapsa ne söylese yaşın itibariyle kendini dışlanmış hissedeceksin.hepimiz aynı yollardan geçdik biraz büyüyünce belki anlayacaksın.ama tabi babanın seni dövmesi de doğru değil umarım düzelir.intahar evden kaçma çöüz degil bunu unutma.burda en azından ailenin yanındasın dışarıda ne pislikler var senin yaşındakilere ne pislikler yapabilecek erkek ler var sakın tatlım bunu deneme Allaha dua et

benim babamda aynı :( çay demleyin tvmi açın kmandmı gtrn telefnlarmı şarja takın yemek hazrlayn markete gdin benzn alın vs sürekli emir veriyo.annemle önceden çok kavga ediydu geçen sene ablam polisi aradı bizi evden gizlice çıkarttlar boşanacaklardı ne güzel ama yine barştılar.anneme dostn var senn sende bi orspluk var diyo sürekli bağrnıyo falan biz hep ölmesi için dua edyruz.bunu söylmkten nefrt edyrm ama ALLAH a peygambere bile küfür edyo off içm sıkıldı :(

BU SÖYLEDİKLEMİMİ OKUMANI TERCİH EDERİM BAZEN UZUN DİYE OKUMUYOLAR AMA BU YAZI SENİN ÇOK İŞİNE YARIYACAK !!!yha bazen benim babamda öyle oluyor onun yüzünden bende depresyona girmiş durumdayım bi ara intihar etmeyi düşündüm ama yapamadım babamı boş yere suçladım sırf annemle ayrılsınlar da kutuliyim diye sonradan barıştılar bu gerçekten çok kötü bişey aynılarını bende yaşıyorum yapabileceğin tek şey yanlız kalabileceğin ve ya kendi odan varsa oraya gir akşama kadar orda oyalan oje felan sür tv varsa tv seyret resim felan yap akşama kadar böyle kafanı dağıt sonra saat 10 gibi uyuyo numarası yap sana bakmaya geldiklerinde seslerini duyarsın zaten uyuyomuş gibi yap onlar gidince tekrar kalk ailenin hepsi uyuduğu zaman 5 e kadar felan otur hem yalnız kalmış ve rahatlamış olursun hemde salonda TV felan seyredersin

Canım benim yaşın daha çok küçük hepimiz aynı yollardan geçtik.biraz zamana bırak büyüdükçe babanı daha çok anlıyacaksın.hani hep derler yaa anne baba olunca kıymetimizi anlarsın diye çok doğru,keşke babam sağ olsaydı onla geçireceğim 1 dk bütün ömrümü verirdim.

Bir babanın yada annenin kendi canından kanından olan birine bunları yapması psikolojik sorunları olduğunu gösteriyor. Birşeyler ters gidiyor ve bunun acısını bir şekilde çevresinden, çocuklarından çıkarıyor. Elbette babanın yaptığı olayları asla tasvip etmiyorum. Bu dünyada birçok çift çocuk hasreti ile yanıp tutuşurken olanlar da elindekilerinin kıymetini bilmiyor yazık çok yazık. Hele ki sen ergenlik döneminde bir genç kızsın. Normal de kız çocukları babalarını bir idol olarak görüp onlarla aralarında çok farklı bir yakınlaşma olur. Benim tavsiyem asla baban için beddua etme ne olursa olsun yine senin babandır yarın birgün ona birşey olursa bunun acısını ve pişmanlığını çok derinden yaşarsın. Rabbim babanı ve onun gibi olanları ıslah etsin. Allah yar ve yardımcın olsun.

Merhaba canım ;..Seni nefret durumuna getirecek mazaretler gerçekten çok üzücü..Sağlıksız ve bilinçsiz bir ebeveynin davranış bozukluğundan ötürü öfke duymanı çok tabii buluyorum.Lakin unutmamalısınki kızdığın öfke kustuğun kişi senin baban.Aranızda ki iletişim bozukluğu baban dan kaynaklanıyor.Ergen olmak da zor, ergen ana-babası olmak da. . Bir çocuğun ruhsal sorunları olduğunda psikologlar öncelikle aileyi inceler..İyi bir genç yetiştirebilmek için, önce ailenin çekirdeğinin, yani anne baba ilişkisinin sağlam olması gerekir..Babanın psikolojik destek alması lazım fakat bu saaten sonra bir işe yarayacağını düşünmüyorum.Zira ağaç yaşken eğilir belli bir yaşa gelmiş insanın değişmesini beklemek tavuktan kinder süpriz yumurtanın çıkmasını beklemek gibidir.Ama sen kendini yetiştirebilir, bakış açını değiştirebilirsin.(İki yol var ya Onu bu şekilde kabul etmelisin,yada onunla nitelikli konuşarak aranızdaki problemleri aşmayı denemelisin.)Metanetli davranıp,güçlü olmaya çalış.Aklından olumsuz düşünceleri sil....Sevgilerimle...

babm sevgilimin olduğunu öğrendi şimdi dışarı çıkrtmıyo hiçbişieye izin vermiyo umrm ölür!

Hayat cok garip ve herzaman insanlar benzer şeyler yaşar. Inaniyorumki bir gün bu yasadiklarini, ve aileni bile af edeceksindir. Bence sabirla beklemen gerekir. Yağmurdan kacayim derken, doluya yakalanirsin!

Geri